Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy zaśnie. Chyba mu cieplo. #!$%@? chcialem dodac kom a edytowalem przez przypadek wpis. Przyszedl do mnie jeżyk. Obwąchal mnie dookola i wszedl na brzuch. Pachnie ladnie i da sie go pomiziac po brzuszku. Troche twarda siersc ma od spodu i wilgotny nosek xD Chyba jest stary bo troche sapie xDd jest cięzki #jezykpolski #zwierzaczki
hadesPL - Ciekawe czy zaśnie. Chyba mu cieplo. #!$%@? chcialem dodac kom a edytowalem...

źródło: comment_MnMfj48zgfgu5waSZOe1P9S0HJmF3e1u.jpg

Pobierz
  • 110
via Android
  • 144
@HipopotamEscobara kolega tez mi mowi ze to moze byc nawet wscieklizna xD ale troche nerwowy jest, przy gwaltownych ruchach stroszy kolce. Zjadl troche wedliny i teraz spi obok. W sumie dopiero sie tak lekko oswoil jak go zaczalem miziac po brzuszku i smyrac po nosku. Na poczatku jak wszedl na brzuch i sie poruszylem to prawie w kulke sie zrobil. Jutro zrobie research co z nim zrobic i czy bede musial sie
  • 258
@hadesPL stary , dzikie zwierze które z natury powinno się bać człowieka przytula się do ciebie a ty nic xd w najlepszym razie jest ciężko chory, w najgorszym ma wściekliźnie xd zamiast go przytulać, wsadź go o pudełka i dzwon do towarzystwa opieki nad zwierzętami, a jutro jedz do jakiejś poradni chorób zakaźnych po szczepionkę na wściekliznę xd