Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy komuś udało wyjść się z głębokich kompleksów spowodowanych bardzo ciężkim dzieciństwem? Staram się walczyć z tym jak mogę, dbam o wygląd, mam dobra prace z zarobkami ponad 20k miesiecznie (programista) l, ale dalej uważam się za żywe gowno. Wstydzę się zalozyc nowe drogie ciuchy ponieważ nachodzą mnie mysli, ze nie zostały stworzone dla takiego śmiecia jak ja i mam szafę pełna ubrań z nieoderwanymi metkami. W towarzystwie normikow czuje ciągły stres, że poznają się na mnie, na tym jakim jestem zerem, zyje w ciągłym stresie. To co opisałem to tylko czubek góry lodowej moich mysli i problemów. Miał ktoś podobnie? Terapie coś dają? Mam 28 lat, Mirek śmieć odpad ludzkości

#przegryw #depresja #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Akurat w zarobki jestem w stanie uwierzyć bo mam kilku znajomych ( lvl 29 here ), którzy tyle z programowania wyciągają regularnie. Pytanie do OPa czy ma wokół siebie kogoś? Może pracuje zdalnie co automatycznie trochę zawęża ilość interakcji międzyludzkich? Co z czasem po pracy? Masz swoją rodzinę, ziomków, różowego albo chociaż jakieś ONSy z tinderka?
OP: @mikigal: @Pathlogan: @sweet_dream99: to nie jest bait
@jemmienso: mam znajomych, ale przed nimi skrzętnie ukrywam swoje demony, Staram się udawać "normika" czas wolny spędzam mimo to głównie na rozwijaniu się zawodowo, o różowych nawet nie myślę w obecnej chwili...nie wierzę by jakakolwiek chciała się spotykać z kimś takim jak ja.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @mikigal: @Pathlogan: @sweetdream99: to nie jest bait
@...

źródło: comment_Z8303bdhECBzK0zTNZwsLPVZ71PVcYoH.jpg

Pobierz