Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No jego autem ale najgorsze w tej pracy jest to że jakby co to ja mam byc w pogotowiu 12-23 że on do mnie dzowni i ja mam być za 20min tam na miejscu, gram w tenisa czy coś rzucam to i lecę do pizzeri xD
@grzegorz-olszanski: ex-dostawca here. Pracowałem 5 lat temu w jednej z większych pizzerii w moim mieście. 2,5zł za jednego lota to bardzo mało, pamiętaj, że jeżeli masz np. 3 dostawy na tej samej ulicy to liczy ci się to jako jeden lot. Ja miałem taką samą podstawę, 4.5zł/h + od wyjazdów 5zł w strefie miejskiej i 7,5zł poza miasto. Średnia dniówka wychodziła 80-120 zł netto, wtedy w skali miesiąca to był trochę
@grzegorz-olszanski: Jak mieszkasz u matki, nie masz i tak co robić i jesteś nastolatkiem to możesz się w to bawić. W każdym innym przypadku jest to nie do przyjęcia.

Na byle budowie jako totalny świeżak dostaniesz większą dniówkę bez takiego #!$%@?. Dodatkowo posłuchasz ubarwionych historyjek, nauczysz się czegoś co przyda się jak kupisz swoje mieszkanie i popijesz sobie wódeczki.