Wpis z mikrobloga

@Amug123325: @Kick_Ass: czy mi się wydaje czy w tym temacie wypowiadaja się wszyscy tylko nie właściciele e36?
Panie 4 cylindry w lpg pali tyle co nic, wymieniasz tylko oleje filtry i jezdzisz. Sam mam e36 od roku (akurat za 5k) 1.8is #!$%@? je w sumie dosyć często a z niezbędnych rzeczy do wymiany jakie mnie spotkały to chyba tylko hamulce przód i tył. Wiadomo plusem jest jeśli umiesz jakieś mniejsze
  • Odpowiedz
@bigbadandwrong nie wiesz o czym piszesz. Zadbane e36 , jeszcze może z przebiegiem 200 tys km? W tej cenie będzie zajechany grat z 1.6 albo 1.8 , głowę daje że w auto trzeba będzie wrzucić drugie tyle. Może kombi albo kompakta znajdzie, ale to jest zakup obarczony bardzo wysokim ryzykiem. Na pewno nie na pierwsze auto.
  • Odpowiedz
@bigbadandwrong za 5 tys kupisz jednak kilka lepszych aut. Co Ty sobie wyobrażasz, że 20 albo i więcej letnie auto "sportowe" będzie dawało frajdę? Może i będzie, ale po opakowaniu wagonu siana. Myślę że dobrze utrzymane e36 to 13-15 tys, a i tak pewnie blacharsko będzie w słabym stanie, bo niestety ale czas nie odszedł się z nimi łagodnie. To już wolałbym e30 i sobie w nie inwestować , bo ono przynajmniej
  • Odpowiedz