Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam fobie społeczną od najmłodszych lat z której nie mogę wyjść. Wpadłem w długi, bo z każdej roboty wylatuje po kilku dniach albo sam rezygnuje, bo nie wytrzymuje przez stres. Mam coś takiego, że kiedy wiem, że ktoś na mnie patrzy, jestem w grupie ludzi, to nie potrafie powtórzyć najprostszej czynności, mam mocny "brain fog" i nie potrafię się skupić.

Jakimś cudem ziomek ogarnął mi nową prace. Mam pracować jako pracownik produkcyjno-magazynowy w dużej firmie produkującej folie. Na razie nie wiem na czym dokładnie będzie polegać ta praca, bo we wtorek idę tam pierwszy raz. Czy ktoś z was może pracował na podobnym stanowisku? Przez stres dostaje już na głowę, nie potrafię nawet przez sekunde myśleć pozytywnie.

Boje się, że nie dam sobie rady, a terminy spłat pożyczek mnie już gonią (prawie 3k). Najbardziej sie obawiam, że będzie tak jak zwykle- żadnego szkolenia tylko "masz, rób", a potem "#!$%@?łeś, pakuj się i wynocha". Boje się, że bede musial kalibrować jakąś maszynę i spierdo*e towar za kilka tysięcy. Przez stres nie mogę spać, ciągle mam biegunke, ciągle chce mi się płakać, mam myśli samobójcze (to już od dawna). Długo leczyłem się na depresje, ale każdy konował miał inną teorie i dawał inne leki, które zawsze na mnie bardzo źle działały.

Czy może mi ktoś napisać, czy taka praca będzie wymagająca dla takiego idioty jak ja? Dziękuję za pomoc.

#przegryw #fobiaspoleczna #praca #pracbaza #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania nie pracowałam na takim stanowisku, ale śmiem wątpić, że będzie to dla Ciebie zbyt trudne, bo nie jesteś idiotą

przede wszystkim nie bój się powiedzieć w pracy "nie wiem", gdy nie będziesz do końca pewien jak coś zrobić, naprawdę możesz pytać o wszystko, wytłumaczą Ci i nie będziesz musiał trząść się jak galaretka, poza tym zobaczą, że nie jest Ci to obojętne

swój charakter powinieneś kształtować przez całe życie, daj sobie