Wpis z mikrobloga

Obejrzałem filmik z Tennocon wrzucony przez AngryJoe i zaintrygowała mnie ta gra. Wcześniej już myślałem o zainstalowaniu tej gry, ale mam wątpliwości co do gameplayu. Cały content wygląda na banalnie prosty i wydaje się, że gra opiera się na grindowaniu mobów, które nawet nie stawiają oporu. Jest tu jakieś pvp albo jakieś aktywności do co-op?
#warframe #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@Griffith: wszyscy mówią, że warframe jest dziedzinnie prosty od początku do końca, ale jakoś nie wyobrażam sobie nowych graczy robiących solo sortie, elitarne sanktuarium ponad 8 rundę, ba nawet profit taker rozwala nieprzygotowane grupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Griffith: zainstalowałem pół roku temu, niby się trochę znudziła ale i tak codziennie przynajmniej z 1-2h gram także warto :) Pvp jest w teorii, ale to gra raczej pvm. Co-op na obecną chwilę wymagany do 2 dużych boss fightow, z wejściem Railjacka będzie też co robić z ludźmi. No i questy fabularne, mistrzostwo jak dla mnie
  • Odpowiedz
@Savire510: @Griffith:
Ci co mówią, że jest dziecinnie prosty:
a) grają Excaliburem i potem od razu Rhino.
b) nie zrobili nawet połowy Gwiezdnej Mapy.
c) grają na public i trafiają na randomowych przekoksów albo z ziomkami przekoksami
d) nie zrobili żadnych questów fabularnych ani pobocznych
e) nie zabili sami żadnego z większych bounty bossów (profit taker/exploiter, tridolon itp).
f) w ogóle nie grają w grę tylko oglądają "popisy" REB/MEG na
  • Odpowiedz
@brass @Griffith Dokładnie tak, zgadzam się ze wszystkim. Czasami mi się wydaje że społeczność warframe jest aż zbyt pomocna co skutkuje tym że jest się carryowanym przez całą grę. Nie wiem kto to lubi, ale napewno nie wpływa to pozytywnie na rozrywkę. Sądzę, że nowi gracze powinni być rzuceni bardziej na głęboką wodę, żeby sami odkrywali jak walczyć z grineer, jak odpowiednio modować bronie, bo zwyczajne bieganie jako nowy gracz na publicznym
S.....0 - @brass @Griffith Dokładnie tak, zgadzam się ze wszystkim. Czasami mi się wy...

źródło: comment_EVR8eCVqw7l726DJyRP1atAjL2LdlorW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Griffith:
Platynę można pozyskać na dwa sposoby.
1. Kupując ze strony (warto poczekać na daily login prize -75% albo -50%).
2. Sprzedając innym graczom to co chcą kupić: niezwykle rzadkie, ale pożądane mody, recepty na części do prime sprzętu, riven mody. Ciekawą metodą dorobienia sobie jest sprzedaż rzeczy z syndykatów - można mieć pozytywną reputację z max 4 naraz, najprościej 3 naraz (3 lewe, albo 3 prawe), chociaż wielu graczy wpada
  • Odpowiedz