Wpis z mikrobloga

Zawsze jak wracam do domu #!$%@? to robię sobie szamę i odpalam jakiś shitcontent na yt, którego nigdy bym na trzeźwo nie włączył. Dzisiaj włączyłem film tej całej Wersow, gdzie pokazuje pierwsze rozmowy z Frizem. #!$%@? jak można być średnio rozgarniętym gościem i nie zauważyć że jest się takim #!$%@? beciakiem? Also gdyby nie $ytuacja w jakiej się znajduje, to biorąc pod uwagę sposób w jaki pisze z różowymi, śmiem twierdzić że byłby stałym obserwatorem #przegryw. Jak po raz kolejny nawet nie odpisała mu na propozycję spotkania, to w końcu zapytał czy może zrobić jej kilka fotek i zapłacić za to gotówką... Przecież on się sam prosił o takie traktowanie (? ?¦ ?? ?¦)

https://www.youtube.com/watch?v=-UWPJTlQDxI

Nawiasem mówiąc ta Wersow dobija do 1mln subskrypcji, także niezależnie od tego jak potoczą się ich drogi to ona jest dzięki niemu nieźle ustawiona. Mam tylko nadzieję że nie zrobi go mocno w #!$%@? jak Kinia, bo to dobry chłopak się wydaje.

Nie wiem czemu daję o to jakiekolwiek #!$%@?.

#youtube #polskiyoutube #friz #wersow
thxrxvlnxc - Zawsze jak wracam do domu #!$%@? to robię sobie szamę i odpalam jakiś sh...

źródło: comment_BfarmCyIOCd9ytzlUXOob8eKtyn4Jcbp.jpg

Pobierz
  • 11
@Lardor: Nikt Ci nie każe oglądać!!! A skoro mówisz że widziałaś dzisiejszy film, to oznacza że śledzisz. Po co skoro Ci nie podchodzi? Każdy ogląda to co mu się podoba. KTO CI BRONI KRĘCIĆ "GNIOTY NA SIŁĘ" jeśli masz pomysł to dawaj nawet jeśli będzie aranżowany a komuś się spodoba. Miej na tyle jaj i zrób coś takiego nawet jeśli jest ustawione. CZEKAM AŻ PODASZ LINK :D
mylisz pojęcia jeśli Mi się coś nie podoba to tego nie oglądam prosty przykład nie lubię komedii więc ich nie oglądam aczkolwiek gdybym myślał twoimi kategoriami to mógłbym je oglądać na siłę tylko po to aby potem napisać ze mi się nie podobają