Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jmuhha: naprawdę nic szczególnego, nie jem wieprzowiny, sera żółtego, masła i co najważniejsze cukru (poza tym co jest w owocach). Jem dużo warzyw, dobrych węgli, ryby, trochę mięsa (kurczak, wołowina i chude wędliny) . Cukier jedynie czasem w postaci miodu lub dżemu, okazjonalnie ksylitol. Dieta początków była rozpisana na 2500 kalorii i stosowałem ją co do grama.
Teraz po konsultacji z moją dietetyczką sam opracowuje posiłki, warząc nabiał, tłuszcze i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojciechowsky: na początku faktycznie szybko szło, ale to woda, przez pierwszy miesiąc. Potem około 1,5 kilo na tydzień, ostatnie dwa tygodnie 1kg na tydzień. Zwolniło:)
  • Odpowiedz
@frusio: przeciez to prawie 10kg na miesiąc, jaki deficyt kaloryczny razem w cwiczeniami? 2500kcal a i tak chudłeś ~2,5kg tygodniowo. Gratuluję przemiany i powodzenia dalej jeśli jest to w 100% zdrowe dla Ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zakakaikane: jestem pod kontrolą lekarza i dietetyka, starałem się to robić z głową. Nie glodze się, wyniki mam idealne. W tym tygodniu byłem u lekarza, za pół roku mam kolejną kontrolę, a z dietetykiem jestem w stałym kontakcie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: pieczywo razowe lub graham. Pieczywo smaruje musztardą, awokado, czasem oliwa. Ogólnie to dużo kanapek nie jem. Bardziej np. Zagryzam sałatkę.
  • Odpowiedz