Wpis z mikrobloga

Czy przedstawiłbyś swojego różowego paska rodzicom (albo jak późno), którzy są lekarzami, kiedy twoja dziewczyna studiuje coś gorszego niż prawo i medycyna np. (psychologię albo informatykę)?

(pytam teoretycznie jkbc) i jak to było u was, bo brat ma podobną sytuację (ona studiuje psychologie, on ekonomię ale chce robić doktorat)

#pytanie #studbaza #zwiazki
Pobierz jmuhha - Czy przedstawiłbyś swojego różowego paska rodzicom (albo jak późno), którzy ...
źródło: comment_X9fdIyGHD5uCbqSMIk9PcV3Yldx03KHw.jpg

Waszym zdaniem

  • Tak 61.7% (759)
  • Tak, ale później 5.1% (63)
  • Nie 33.2% (409)

Oddanych głosów: 1231

  • 51
@kasia-srasia:
Prawo łatwe studiaXDFD
Akurat mam znajomych na Firze i na prawie, sam studiuje prawo w #poznan i nie ma co porównywać ilości nauki miedzy smiesznym ekonomikiem a prawem.
Zresztą porównaj sobie progi na prawo, a na cokolwiek na uniwerku ekonomicznym xD mnie na uep by przyjeli z matura z matmy na podstawie z wynikiem 50%, a prawo to bardzo czesto minimum 3x 75%
Medycyna w Poznaniu to nauka testów na
@jmuhha: Co ja przed chwilą przeczytałam... myślałam, że w tych czasach o mezaliansie nie ma mowy, a w związku liczy się coś więcej niż papierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ma urojenia o byciu bardziej prestiżowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sam fakt zestawienia ze sobą dwóch kierunków o podobnej trudności jako rzekomej różnicy społecznej jest bardzo żenujący. Czytając to czuję tak duży
@kasia-srasia:
Ci co poszli na polibude najwidoczniej nie chcieli lub wiedzieli, że trudno byłoby im spędzic kilka godzin codzień wkuwajac kodeks na pamięć.
Ci co poszli na np prawo najwidoczniej nie chcieli lub wiedzieli, że trudno byłoby im obliczyć całki :)

Prawa nauka to jedno, a wykorzystywanie tego w praktyce to drugie.To są 5lat kucia przepisów, rozwiązywania kazusów, potem następne kilka lat aplikacji która tania nie jest:)

Podobna droga rozwoju co