Wpis z mikrobloga

@kasperski113: dobrze, tak zrobię! W sumie sam chyba mam ten problem, bo jestem na diecie redukcyjnej i schudłem już 15kg, a jak wiadomo to oznaka depresji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasperski113: racja, nie pokazywał się, nie użalał przed kamerą i nie opowiadał andronów. A tak w ogóle, to skąd wiemy, ze miał depresję? On przecież ani słowa o tym nie powiedział... Ech... idę się w łeb p--------ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uczony_intelektualny: Jak widzę jesteś dość krótko na Wykopie, więc poinformuję tylko, że tak się już jakiś czas temu przyjęło, że tag #danielmagical jest głównym tagiem patostreamów, więc z dobrego serca - jeśli Ci tak na tym zależy - zablokuj także ten tag. Myślę, że to będzie prostsze i mniej czasochłonne w stosunku do pisania postów i poprawiania innych.
  • Odpowiedz
@kasperski113: oooo, tak IĆ się rozwalić o ścianę, bo nie wierzysz randomowi z internetu, który udaje idiotę i powiedział, że ma depresję. To jest wyznacznik normalności, jak nie wierzysz jesteś skończony! Bierz go poważnie, jak tylko możesz, powiedział, że ma depresję, na pewno tak jest!!! Jak możesz nie wierzyć? Jesteś idiotOM!!!
  • Odpowiedz