Wpis z mikrobloga

@miguelpl90: XD Nie kupuj nic ziom od Reloopa to jest firma, która tylko te wyższe modele gramafonów ma ok, a reszta to gówno.

Android nie nadaje się do miksowania. Bardzo niestabilne to jest. To już lepiej za gorsze używanego ipada kupić i traktor dj 2 teraz miał premierę.

JEST ZA DARMO! Na komputery tesktopowe też: https://www.native-instruments.com/en/products/traktor/dj-software/traktor-dj-2/

Poszukaj sobie wtedy używanego traktor Z1 do tego i będziesz kosił. Ja tak jeszcze do
@miguelpl90 Mordeczko on ci dobrze mówi. Już samo to żeby program jakiś ogarnąć to się nameczysz. Lepiej ogarnąć coś normalnego typu iPad czy może jakiś tani lapek
@miguelpl90: Tak S9 i powiem ci tak. Może Samsung Ok, może jakieś inne topowe. Ale android to jest beka w stosunku do ios. No dostaniesz jedną aktualizację systemu i znów nie będzie działać. W najlepszym przypadku to będzie trzeba czekać na fix od producenta.

Aktualnie brakuje sprzętu typu standalone - jakiegoś niedrogiego. No, ale producenci poszili w ios i olali to. Android może za jakiś czas będzie do audio lepszy jak
@Gymski: Ta wersja zawsze! Wiem to aż dziw bierze. Jest zajebisty jak na te możliwości.

Jak ostatnio ludziom pokazałem to oniemieli.

Kompatybilny ze sprzętem Z1, S2 mk3 oraz Traktor audio 2.

( ͡° ͜ʖ ͡°)