Wpis z mikrobloga

@Zielonka696969: A to akurat normalne.

Pamiętam jak kiedyś kompilowałem kod, nie działał bo brakło średnika, oczywiście komunikat że nie znaleziono ";" w linii 75 a brakowało go w 76.

Dodałem zamknięcie linii i kodu, to wyskoczyło mi 20 błędów nagle ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@naked: dzisiaj walczyłem z jednym błędem, zerkam ciągle w logi, puszczam po raz któryś po poprawce, a tu nagle w logach inny błąd niż wcześniej!
Dokładnie tak wyglądałem wtedy ( )
  • Odpowiedz
@naked: kiedy znalazłeś błąd, robisz git blame, żeby pokazać wszystkim jaki debil robił zmiany w kodzie, a tam w historii są tylko twoje commity.
  • Odpowiedz
@DarkAlchemy: Nic nie pobije tego, jak odpalasz kila razy apkę, aby potem sprawdzić, że ona od dawna działa, tylko np. patrzyłeś się nie na to okno/nie pobrałeś nowych logów etc. xD
  • Odpowiedz
w sumie to jest jakaś dobrze napisana historia tego jak powstał komputer, jak ludzie ogarnęli jak programować itd? bo dla mnie to wciąż wygląda jak czarna magia x D nie mogę zrozumieć jak w ogóle się do czegoś takiego doszło, przecież to jest dosłownie wirtualne, nienamacalne, z powietrza
  • Odpowiedz
Co Wy wiecie o błędach. Raz straciłem dzień na pisanie strony. Wszystko w kodzie się zgadzało, ale elementy się rozjeżdżały. Pod koniec dnia zrozumiałem, że strona była powiększona na 110% XD A wypominali mi to przez tydzień
  • Odpowiedz