Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, studiuje ktoś #matematyka na #ukw w #bydgoszcz ? Jak wrażenia? Interesują mnie studia zaoczne. Znajomi mają o tej uczelni (inne wydziały) opinię raczej złą, jestem ciekawy jak to wygląda na matmie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5
  • Odpowiedz
Nie wiem jak na północy Polski, ale ja jestem z małopolski i nie znalazłem żadnej sensowniejszej matematyki zaocznie niż na uksw warszawa. Jak nie chcesz dojazdów to bierz co masz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie „co chcesz w życiu robić” Jak chcesz być naukowcem, jara cię matematyka i pisanie prac naukowych to bym raczej polecał UMK w Toruniu. Żeby te prace miały jakąś powagę w świecie i powiecie. O UKW... każdy ma raczej niskie mniemanie. Słyną oni z produkcji nadliczbowej nieokreślonej liczby pedagogów każdego roku, których szeregi zasilają McDonaldy, KFC i urzędy pracy. Moj
  • Odpowiedz
  • 1
Jak to się potocznie mowi 'najtrudniejeszy na ukw jest dojazd'. Jeśli zależy Ci na jakości to zdecydowanie lepiej wybrać Toruń
  • Odpowiedz