Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arditi: ja zazwyczaj rozumiem przekaz i czasem jest on nawet spoko. Mnie przede wszystkim w nowoczesnej sztuce boli słaby warsztat artystów tworzących prace. Wyrzeźbij sobie wielkiego czarnego #!$%@?, ale żeby on był wykonany dokładnie i dobrze, a nie na poziomie przedszkolaka lepiacego w ciastolinie. Czy to tylko udawany słaby warsztat żeby dodatkowo szokować?
@Arditi: Byłem w Mocaku w Krakowie (muzeum sztuki współczesnej) i bardzo mi się podobało, ciekawe i wyważone eksponaty, a całości dopełniał nieprawdopodobny klimat jaki panował wewnątrz. Generalnie - jak dla mnie rewelacja, jak będę kiedyś w Krakowie to na pewno tam wrócę. Zapewne kwestia odpowiedniego dobrania eksponatów i pilnowania "poziomu". Nie powiedziałbym że każda sztuka nowoczesna to gówno. Być może niektóre rzeczy wyprzedzają swój czas i zostaną docenione za kilkadziesiąt lat.
@Arditi: Rofl jeśli to jest sztuka, to mogę się tam przejść, niech przygotują dyplom, bo mam niezły pomysł. Macie wiatrak na oddanie i trochę środka na przeczyszczenie ? Wiatrak mogę oddać ale nie jestem pewien czy właściciel by chciał.