Wpis z mikrobloga

Szanowny damian_ziolkowski, wspólnie z MOPR stworzyliśmy sieć inteligentnych platform meteorologicznych, które pozwolą błyskawicznie reagować na gwałtowne zmiany pogodowe oraz ostrzegać żeglarzy i turystów o zbliżającym się niebezpieczeństwie. To właśnie jedna z takich platform. Przekazaliśmy także ratownikom MOPR trzy terenowe Hiluxy jako lądowe wsparcie dla ich działań. Więcej tutaj: https://www.toyota.pl/articles/2019/akcja-bezpieczne-mazury


Aha czyli MOPR dał przyzwolenie na bilboardy na wodzie za dwa samochody :D i jeszcze #!$%@? o platformach meteo które pewnie zmieściły by
@Radus: Kolejny raz mnie namawiaja, by wyczarterowac na Mazurach jakiegos Maxusa, czy cos co ma 33ft.
Kolejny raz sprawdzam ceny, za czarter, za mariny, za kible itd.
Kolejny raz dochodze do wniosku ze plywac po morzu jest i taniej i mniej tloczno.
Kolejny raz mowie, ze Mazury to jednak nie moja bajka, bo za duzo ludzi i za glosno.
A teraz jeszcze na wodzie takie szkaradztwa...
@PMV_Norway no z roku na rok woda coraz bardziej ciepła. Aż niepokojąco ciepła. Dawaj znać na wykopie to może na uda się namówić na jakieś szanowanie w starej zęzie bo wczoraj właśnie ja otworzyli i wygląda obiecująco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: mi pasuje tylko przełom lipiec sierpień.
@Mekki: eeee wiesz chodzi bardziej o ekipę, bo pływać mam gdzie
@sprite: jest taka opcja. Żeglarstwo turystyczne nieraptowne z elementami rybołówstwa, pływanie z portu do portu z nadzieją na walenie, albo rypanie