Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy!
Moja dziewczyna właśnie dzisiaj o 23 dowiedziała się, że zmieniono jej termin obrony i komisję z czwartku na jutro. Bez żadnej informacji mailowej, ani żadnego powiadomienia. Termin musiał być zmieniony najwcześniej w niedziele, gdyż jeszcze w sobotę sprawdzała terminy na stronie. Niestety nie może ona jutro się pojawić i teraz pytanie czy wie ktoś może co z tym faktem zrobić? Czy da się to jakoś odkręcić? Czy w ogóle można sobie ot tak zmienić komisję i to jeszcze na termin wcześniejszy?

#pwr #wroclaw #politechnika #studia #studbaza

Wybaczcie za tagi, ale chciałbym żeby jak najwięcej ludzi zobaczyło.
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@PONYHUNT3R: sama sprawdziła na stronie dyplomy... I dobrze że coś wyczuła bo tak to by się w ogóle nie dowiedziała nawet. Oni myślą że co kurna codziennie będę stronę odświeżal co 5 min bo im coś nagle strzeli do łba i wszystko pozmieniaja! Ja rozumiem godzinę obrony, ale nie dzień! Normalnie jestem tak wściekły na tą uczelnie że mam ochotę tam jutro iść i kręcić Małysza. Rok temu jak ja się
@invictuss: Protipa dam takiego żeby wykonała jutro telefon do Sylwii Tomal i po ludzku przedstawiła sprawę argumentując swoją nieobecność. Jeśli się nie uda to niech spróbuje złapać prodziekana ds. studenckich dla jej kierunku.
Powoływanie się na regulaminy PWr #!$%@? da, trzeba to załatwić bez bulwery, a najlepszą osobą do tego jest kierownik dziekanatu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioseneczka: ledwo zdążyliśmy ale komisja została troszkę dłużej no i się obroniła. Nie dało radę zmienić terminu, więc #!$%@? się przez pół Polski z rana trzeba było. Na szczęście los był łaskawy i wylosowala takie pytania, na które zawsze można coś powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@invictuss: Ja u siebie się nigdy z takim czymś nie spotkałam a o Wrocławiu to co rusz z uwagi na to ze wielu znajomych tam poszło XD a o Politechnice Warszawskiej to dwa razy tyle wiec nie wiem co te „najlepsze” uczelnie #!$%@?ą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wioseneczka: mnie najbardziej utkwilo w pamięci co powiedział pewien doktor na zastępstwie na wykładzie. Na polibudzie są 3 typy ludzi:
1-ludzie zdolni, z pasją, ogarnięci. Znajdą sobie robotę jeszcze na studiach, będę się rozwijać, polepszac swoje umiejętności, wiedzą mniej więcej o co w tym chodzi. Tacy będą dobrze zarabiać po studiach.
2-ludzie mniej ogarnięci ale chętni do pracy. Mimo, że nie są tak dobrzy jeśli chcą pokoncza kursy, wyszkola się w