Wpis z mikrobloga

@Haerbin: wiem, naczytaliśmy się trochę o wózkach. Chcemy spróbować z tą spacerówką, a jak będzie źle to się kupi potem typową spacerówkę. Niestety typowe spacerówki typu snap są za mało amortyzowane żeby dobrze spełniać funkcję gondoli.
@nama: ogólnie opinia o wózkach 2w1 jest taka, że są za ciężkie żeby spełniać dobrze rolę spacerówki, szczególnie jak ktoś często wózek wnosi. My chcemy spróbować, może młody szybko będzie chciał zakończyć etap wózkowania ;)

Dlaczego z dwojga złego? ;)
@nama: priam to inna półka sklepowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałam taki podobny zestaw jak op chce kupić, to tylko gondola się przydała razem z ramą. Po 6 miesiącach kupiłam Elodie detalis, gowienko totalne, wkoncu snap 4 się sprawdził
@nama: tylko zobacz przykładowo że Priam ma wysokość siedziska tylko 47cm, a Koda 67. Z Priamu dziecko bardzo szybko wyrośnie i może się okazać, że i tak będziesz musiała kupić nowy wózek spacerowy
@Haerbin coś w tym musi być. Cena w bazowych kolorach nie jest też jakoś niesamowicie zaporowa jak na przedmiot który ma posłużyć lata i jeszcze na kolejne dziecko. My już w sumie jesteśmy na niego zdecydowani, teraz pozostalo czekać na dni marek premium. W przyszłości wydam swój werdykt. Będzie szczery ( ͡º ͜ʖ͡º)