Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich autystów, którzy są przekonani o tym, iż Mexicano (znów) pije. Podajcie niżej swoje najlepsze dowody. Moga to być nagrania video, zapisy rozmów, zdjęcia. Wszystko, prócz domysłów i myślenia życzeniowego. Wasze subiektywne spostrzeżenia na temat objętości jego twarzy i częstotliwości ruchu kończyn nie są dowodami przypominam. Komentarze odnośnie bełkotu Mexicana też możecie sobie darować, bo niejednokrotnie składał zdania, o których wam się tylko śniło. Powtarzam raz jeszcze. PODAJCIE KONKRETNE DOWODY. NIE OPINIE. Czekam.

#kononowicz #mexicano #patostreamy #suchodolski
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Orzech2019: szczerze mówiąc takie dyskusje dla mnie JUŻ nie mają sensu. Każdy tak naprawdę w głębi duszy wie, niezależnie od tego po której stronie stoi, że bezdyskusyjnego dowodu w postaci zdjęcia czy nagrania na którym np. ewidentnie słychać, że jest n------y, nie ma. I już. Kiedyś dyskutowałam na ten temat i powiedziałam jasno, że subiektywnie na ten moment uważam, że nie łoi, ale nie wykluczam opcji, że jest inaczej -
  • Odpowiedz
@Orzech2019: do dentysty go zapisz, a później w nagrodę zabierzesz go na p--o 0% którego miał nigdy nie pić (warke, żywca lub lecha) xD a później pomodlicie się do jego abstynencji. Iracjonalna wiara w alkoholika i jego abstynencje xD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@William2290: rozmawialiśmy już na ten temat, zgadza się? Chcesz zaczynac od początku? Kurcze, jak straszliwie łatwo niektórym nazywać ludzi naiwnymi tylko dlatego, że mają nieuzasadnione, narcystyczne, megalomańskie przekonanie o słuszności swojej racji. Podsumuje krótko - oboje stoimy dokładnie w tym samym miejscu. Patrząc na ten sam obrazek Ty dostrzegasz swoje "dowody" a ja swoje. Pisałam Ci kiedyś że różnica między nami polega na tym, że Ty, idiotycznie zupełnie, byłbyś w
  • Odpowiedz
@Alzena: to wyższość logiki i racjonalizmu nad waszą wiara. Osoba opierajaca swoją opinię na wierzę w takiej sytuacji zawsze przegra w ostatecznym rozstrzygnięciu. I tyle, to nie narcyzm tylko racjonalności vs iracjonalnosc i wiara, bez podstawa wiara. ( ͡º ͜ʖ͡º) menel dostarczył wystarczająco dowodów. Więcej dowodów potrzebują tylko osoby, które nie potrafią połączyć wydarzeń w całość jeśli nie zostaną podane jako jedne (w twoim przypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Orzech2019: Ale dlaczego każesz nam udowadniać że alkoholik pije, a nie alkoholikowi, że nie pije? Miał kupić alkomat. Nie kupił. Podajesz przykład sądownictwa, ale chyba w przypadku recydywy (tutaj notoryczny kłamca i alkoholik) oraz dowodów poszlakowych (opuchnięta twarz, wąskie oko, chwiejność, lekki bełkot, przerwy w lajtach, powtarzające się stany na wyjazdach) to trochę inaczej wygląda z tym udowadnianiem winy, a niewinności. Nie wiem nie znam się. Chcę znać Twoją motywację
  • Odpowiedz
Ale dlaczego każesz nam udowadniać że alkoholik pije, a nie alkoholikowi, że nie pije?


@Profil_Internetowy: Od zarania dziejów, to osoba oskarżająca musiała i musi udowodnić winę oskarżonemu, a nie oskarżony swoją niewinność. To fundament, na którym stoi prawo od samego początku. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych rzeczy, nie widzę sensu, by poświęcać ci swoją uwagę.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: to nie ironia, to fakt taki sam jak to że menel kłamał że nie pije piw 0% oraz taki sma fakt jak to ze nim chiwje oraz to ze mu ryj puchnie oraz to że jest alkoholikiem a ponad 90% z nich kłamie i ukrywa swoje picie po "zaprzestaniu picia pierwszy raz" xD więc bądźcie sobie z waszą idiotyczną wiarą xD czystym irracjonalizmem, brakiem logiki. braku logiki nie usprawiedliwia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@William2290: nie no, to jest rzeźnia xD TY TEŻ OPIERASZ SIE NA SWOJEJ WŁASNEJ WIERZE! Kiedy to zrozumiesz? Do tej pory nie jesteś w stanie tego zrozumieć a mnie już skończyły się środki wyrazu na to, żeby Ci to tłumaczyć xD Tobie się wydaje, że jego kłamstwa, mitomania, hipokryzja, kołtuniarstwo, nieokrzesanie itd. są w skali 1:1 RÓWNOZNACZNE z tym, że mówiąc, iż nie pije z automatu kłamie - i to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzech2019: Ale my tutaj nie rozmawiamy o żadnej winie czy braku winy. Bo to nie jest proces. To Ty zastosowałeś błędną analogię i trzymasz się jej. A nawet jeśli to "oskarżony" jest alkoholikiem i już Ci napisałem, że poszlak jest wystarczająca ilość by w oparciu o doświadczenie życiowe, logikę i wiedzę powszechną, stwierdzić, że pije. Chyba że ma alibi.
  • Odpowiedz
@Alzena: dobra, nie czytam twojego wpisu po tekście że opieram sie na wierze xD Logika i racjonalizm to nie wiara. LOGIKA i RACJONALIZM to filary o które opiera się takie oceny. To nie ma nic wspólnego z wiarą jaką sie tam raczycie xD nic. Dalej nie czytam bo strata czasu, na bank pozbawione racjonalizmu wywody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@William2290: no bo się opierasz, o tym jest mój wpis. Opierasz się na wierze w to, że Twoja "logika i racjonalizm" pozwalają Ci z uporem maniaka być święcie przekonanym o słuszności wysnuwanych przez Ciebie hipotez :-P
  • Odpowiedz
@Alzena: bo logika i racjonalizm od tego są, wiesz o tym? xD nie potrzeba do tego określeń "uporem maniaka" to określenia dla ludzie opartych tylko na wierze, logika tego nie potrzebuje. Miałem racje, wywody wbrew rozsądkowi :D
Przytłaczająca większość argumentów jest na niekorzyść tezy tego głupka, udowodnione juz jest kłamstwo, kałmstwo którym cechują się tylko osoby ukrywające swoje picie, prawdziwi abstynenci po odstawieni nie kłamią, albo nie kłamią tyle co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@William2290: każdą hipotezę, na temat każdego, można podciągnąć pod jakiś tam racjonalizm - jeśli ktoś Cię okłamał 100 razy to logiczne i racjonalne jest, że nawet jeśli TYM RAZEM coś Ci mówi i akurat NIE kłamie - nie uwierzysz mu. Bo rachunek prawdopodobieństwa z przeszłości przemawia na jego niekorzyść. Ale fakt - bolesny dla rozsądku niektórych xD - jest taki, że tym razem kłamać nie musi. Może, ale nie
  • Odpowiedz
@Alzena: ostatnie zdanie to porażka, myślisz że ja dziwie się pytaniu o wiek xD pytanie o wiek zadane przez tego "kogoś" i ja mam się dziwić? Po tej serii irracjonalnych wpisów gdzie posługiwał sie psychologią jak konon historią xD czyli luźny zlepek faktów który można swobodnie łączyć i interpretować xD to brednie o sądzie i koszeniu trawnika (to najbardziej żenujący przykład ever, tak jak filmmy menela z pociągu) xD
A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@William2290: twój tok myślenia jest na tyle "bezbłędny", że jak kiedyś ktoś mexyka sfotografuje z normalnym Żubrem - a niestety uważam, że w końcu to nastąpi - czyli innymi słowy W KOŃCU, NARESZCIE dostaniesz koronny dowód i już nie będziesz musiał stosować - z braku innych argumentów - wślizgów ad personam (które dla mnie osobiście kończą każdą rozmowę) o tym, że ktoś potwierdza jakieś tam stereotypy, to chyba explodujesz z
  • Odpowiedz
@Alzena: dla mnie już to udowodnił. Nic a nic niezrzumiałaś z moich rozsądnych argumentów. Alkoholik został przyłapany na kłamstwie o swoim niepiciu , dzień po tym jak mówił "nigdy niebędę pił browara 0% bo mi się skojarzy" u alkholika to już jest przyznanie się. To był dowód ostateczny, każdy następny jest tylko dla tych co nie potrafią łączyć faktów ( ͡º ͜ʖ͡º)

I co wy
  • Odpowiedz