Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich autystów, którzy są przekonani o tym, iż Mexicano (znów) pije. Podajcie niżej swoje najlepsze dowody. Moga to być nagrania video, zapisy rozmów, zdjęcia. Wszystko, prócz domysłów i myślenia życzeniowego. Wasze subiektywne spostrzeżenia na temat objętości jego twarzy i częstotliwości ruchu kończyn nie są dowodami przypominam. Komentarze odnośnie bełkotu Mexicana też możecie sobie darować, bo niejednokrotnie składał zdania, o których wam się tylko śniło. Powtarzam raz jeszcze. PODAJCIE KONKRETNE DOWODY. NIE OPINIE. Czekam.

#kononowicz #mexicano #patostreamy #suchodolski
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@William2290: porównania są łatwym środkiem do dobitniejszego unaocznienia niektórych rzeczy. Poza tym czasami łatwiej coś wytłumaczyć i przekazać na podstawie jakiegoś przykładu :-P
Kłamstwo co do popijania 0% jak najbardziej może świadczyć o tym, że zbliża się nieuchronnie moment w którym zacznie pić prawdziwy a-----l - ja temu nigdy nie zaprzeczałam. Ale to nie znaczy, że łoi już od dawna. Rozumiesz? O tym cały czas mówię i o to chodzi
  • Odpowiedz
@Alzena: brak logiki, iracjonalizm. Menel pije i ukrywa się z tym nie tylko przed widzami (tylko niektórymi) ale również przed kuratorem. Czysta slepota że tego nie widać. Argument porównanie tego idioty wyżej (btw znowu przewidziane 1:1 że doradcy menela są "specjalni" xD) który bagateluzuje znęcanie się nad matką do koszenia trawnika jest tak zły że aż mnie mdli.
Wiara w abstynencje menela jest iracjonalna.
Twoje argumenty więcej czasu poświęcają na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@William2290: niesamowite jest to, że można patrzeć na to samo a widzieć co innego w zależności od - w dużej mierze - własnego myślenia życzeniowego xD każdy z wymienionych przez Ciebie "objawów pijaństwa" można obalić. Nie po to, żeby robić TOBIE na złość, bo wiesz co? Mam wrażenie że odbierasz niektóre rzeczy zbyt osobiście i przez to posługujesz się często najazdem personalnym co nie jest fajne, serio - próbujesz dyskredytować
  • Odpowiedz