Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich autystów, którzy są przekonani o tym, iż Mexicano (znów) pije. Podajcie niżej swoje najlepsze dowody. Moga to być nagrania video, zapisy rozmów, zdjęcia. Wszystko, prócz domysłów i myślenia życzeniowego. Wasze subiektywne spostrzeżenia na temat objętości jego twarzy i częstotliwości ruchu kończyn nie są dowodami przypominam. Komentarze odnośnie bełkotu Mexicana też możecie sobie darować, bo niejednokrotnie składał zdania, o których wam się tylko śniło. Powtarzam raz jeszcze. PODAJCIE KONKRETNE DOWODY. NIE OPINIE. Czekam.

#kononowicz #mexicano #patostreamy #suchodolski
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Orzech2019: nawet gdyby ktoś wrzucił film jak nagrywa z ukrycia Meksyka pociągającego z setki to byś napisał że to inaczej niż się wydaje i póki nie czuć przez ekran wódki to nie ma dowodu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Orzech2019: menel jest notorycznym kłamca, kłamie od zawsze. Zanim wyszła sprawa z niebieską karta i to że się zneca to opowiadał że mamie we wszystkim pomaga i super wzór relacje xD no a nawet do rachunków się nie dokłada xD Piwa 0%tez miał nie pić zaklinal się na lajcie xD Więc wierz sobie alkoholikowi że nie pije a ryj puchnie mu od ZĘBA xD jprdl co za naiwność
  • Odpowiedz
@Orzech2019: ale jakie chcesz dowody? Przecież obecnie nawet pracodawca nie może zbadać pracownika alkomatem. W jaki sposób można dowodzić coś przez internet? Przecież to samo w sobie jest śmieszne. Jedynym sposobem żeby rozstrzygnąć ten spór jest badanie alkomatem.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: Ja sam wierzyłem, że Jareczek się wreszcie ogarnie. Ale czy alkoholik po ciągu 1,6 roku z lada na dzień bez żadnych leków przestaje pić? Pewnie, że nie. Menel pije tylko jak wyjeżdza poza Białystok, bo w każdej chwili może przyjść kurator na chatę.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: ale masz autyzm xD chyba masz mniej IQ od menela xD tam wyżej napisałem :D będę się śmiał i śmiał i pisał ci na fb jak tu nie będziesz odpisywał, że menel już tak n------y że ledwo chodzi. To jest wiara, zrobiłeś sobie z kolegami religie z abstynencji menela :D
()
  • Odpowiedz
W jaki sposób można dowodzić coś przez internet?


@prawda_boboli: OTÓŻ TO! TRAFIŁEŚ W SAMO SEDNO! JAK MOŻNA? A co ty robisz? :) Dowodzisz, że Mexicano znów pije przez internet. GRATULUJE! Jesteś teraz na czele maratonu. Nie zmarnuj tego.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: jest kłamca kłamie tam wyżej masz wliczone. Ślepy jesteś i udajesz że tam brak prawdy w tym wpisie? XD a to dlatego bo nie wytłumaczy tego, menel kłamie i tam masz wliczone przykłady jak to że nie będzie pił nawet zero procent piw xD menel pije a ty mu naiwnie wierzysz
  • Odpowiedz