Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich autystów, którzy są przekonani o tym, iż Mexicano (znów) pije. Podajcie niżej swoje najlepsze dowody. Moga to być nagrania video, zapisy rozmów, zdjęcia. Wszystko, prócz domysłów i myślenia życzeniowego. Wasze subiektywne spostrzeżenia na temat objętości jego twarzy i częstotliwości ruchu kończyn nie są dowodami przypominam. Komentarze odnośnie bełkotu Mexicana też możecie sobie darować, bo niejednokrotnie składał zdania, o których wam się tylko śniło. Powtarzam raz jeszcze. PODAJCIE KONKRETNE DOWODY. NIE OPINIE. Czekam.

#kononowicz #mexicano #patostreamy #suchodolski
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Orzech2019: Miałeś niedawno jego zdjęcie z browarem. Czego jeszcze oczekujesz? A tak zapomniałem, to było 0%... przypomnę tylko że abstynent nie ruszy nawet 0% bo wie ze przez to szybko wróci do picia, ale wierz sobie że Bobolak ma tak silną wolę że już nie wróci.
Zresztą jego stan w ostatnim czasie jasno wskazuje że popija, a najlepszym dowodem jest fakt że wyszedł ze szpitala na własną odpowiedzialność mimo rzekomo
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Ile razy ja i inni mamy powtarzać, że to było p--o cytrynowe 0%, gzie etykieta pokrywała się z tą, którą pokazał później Mexicano. Co do reszty twojego komentarza, to poproszę DOWODY NIE OPINIE.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: to dowody, nie opinie. Nie zmieniaj definicji słów na potrzeby twojej wiary w abstynencji menela. A jego kłamstwa to dowody, nie można tak ich ignorować. Dzwoń do niego i płacz że na wykopie nie wierzą mu xD a i do dentysty go zapisz xD
  • Odpowiedz
@KeDreJ: Po jakich lekach? Bo miał recepte na Diazepam jak kończył ciąg i dowiedział sie o trzustc. Żadnych cudownych leków w dalszym etapie nie ma i nie ma co powielać bzdur na ten temat. Trzeba chcieć przestać pić, również żadna cudowna terapia i trzymanie się w kręgu za rączki oraz recytowanie "Boże, uzycz mi pogody ducha...." nie spowoduje cudownego uzdrowienia.
  • Odpowiedz
@Naglacholera: Rozumiem, ale przypominam, że nie interesuje mnie czyjaś WIARA. Nie interesują mnie czyjeś OPINIE. Interesują mnie dowody. Obiektywne dowody i fakty, przy których nie ma miejsca na interpretacje.
  • Odpowiedz
@Orzech2019: synek na swoim przykladzie ci powiem.Ja tez lubie zalac czasami ryja,obracam sie w srodowisku gdzie moi wszysvy znajomi pija.Potrafie widziec po znajomych jal maja przerwe od alko twarz sie zmienia robi pociagla.Jak regulanie pija twarz maja jakby popuchnieta.Sam po sobie mialem ostatnio przerwe i znajomi od razu zauwazyli ze schudlem na twarzy mimo ze ani kg na wadze nie ubylo.Moglbym Cii pokazac zdiecia znajomych jak pija lub maja przerwe
  • Odpowiedz
@Orzech2019: menel zawsze kłamie. Kłamał że nie będzie pił piw 0% pozniej kłamał że to był Lech i Żywiec 0% a to nie były te browary xD a teraz piszesz "jest dokładnie inaczej" jprdl o jprdl xD dramat
  • Odpowiedz
@Orzech2019: xD najglupszy argument ever xD bo znecal się nad matką a twierdził że się nią opiekuje xD taki argument bym podał xD
Albo ten z piwami zero procent, którego się boisz xD
A ty co odpowiedzialbys? Wierzę mu, wierzę w abstynencje, to wróg alkoholu xD
  • Odpowiedz
@William2290: Ile masz lat? Pytam szczerze. Nie chcę nazwać cię gimbusem, nie chcę też napisać, że jestem starszy. Po prostu ciekawość mnie zżera ile lat może mieć osoba, która pisze i myśli w ten sposób. Odpowiedz proszę.
  • Odpowiedz