Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu pisałem tu o obawach związanych z pójściem jako #przegryw na wesele przyjaciela. Obawiałem się kompromitacji, bo z XD na ustach zaprosiłem bardzo ładną różową, która o dziwo się zgodziła.
Już po weselu. Było bardzo fajnie. Naprawdę, aż się dziwię. Pojadłem, popiłem, pogadałem, a nawet tańczyliśmy (czego obawiałem się najbardziej). Towarzyszącej mi różowej też się bardzo podobało. I to nie tak, że mówiła mi by mi nie sprawić przykrości, bo rozmawiałem z jej koleżankami i wszystkim się chwaliła, że bardzo jej się podobało.
Także chyba nie wszystko stracone i ##!$%@? jest naprawdę możliwe do pokonania, nawet pomimo bycia na najlepszej drodze do zostania magiem (26 lvl here). Dlatego chciałbym pójść za ciosem. Za kilka miesięcy wracam do Polski, i chciałbym się nauczyć lepiej tańczyć (BTW okazało się, że zaproszona różowa pomimo bycia 8/10 jak na różową tańczy mocno przeciętnie xd). Żadne cuda na kiju typu bachata/fokstrot, chciałbym pójść na coś co można tańczyć w parach na weselach i takich zwykłych januszowych potupajkach przy disco polo. Nie zależy mi na byciu drugim Travoltą, chciałbym na przyszłość znowu się bawić a nie tak jak zazwyczaj smęcić przy stole. Jakiego kursu szukać? Widzę w ofertach jakiś taniec użytkowy, disco fox, disco samba i wiele innych. Co wybrać? Czy idąc samemu znajdą mi kogoś do pary albo będzie rotacja partnerek?
#wychodzimyzprzegrywu #taniec #naukatanca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Najbardziej klasyczny 'weselniak', który jest tańczony na potupajach to disco fox. Prosta sprawa a zajebiście efektowna.

Zazwyczaj na takich kursach ludzie przychodzą w parach, ale częściej brakuje panów niż pań.
No i rotacja jest ciągła. Uczą tam tańczenia, prowadzenia uniwersalnego, a nie tylko konkretnych kroków z jedną partnerką.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja byłem na tańcu użytkowym i partnerkę mi dobrali (to było w mieście wojewódzkim). Generalnie polecam, a więcej dziewczyn chce chodzić na tańce niż facetów (więc jest większa szansa na to, że jakąś Tobie przygruchają). Efekty były takie, że na studenckim półmetku byłem chwalony przez koleżanki z grupy za moje umiejętności (jestem również na drodze do zostania magiem lvl 22 here).
OP: @Harmonia: normiku? To mój największy sukces z różowymi od czasu znalezienia różowej 3/10 na moją studniówkę, bo "co koledzy powiedzo jak pójdziesz sam".
@lewoskrzydlowy: @Fredericusrex: a na mirkoblogu czytałem, że jest więcej facetów lub same pary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że nie będzie brakować różowych. Nie mam zamiaru iść tam w celu podrywu, ale siedzieć i czekać aż będzie zmiana par