Wpis z mikrobloga

Czy L4 u pracodawcy może zostać anulowane? Gość u mnie w pracy wziął na 2 tygodnie i dzisiaj sobie z nim pisałem tak po znajomemu i powiedział mi że te zwolnienie to mu znajomy lekarz załatwił bo chciał sobie zrobić wcześniej wakacje. Mam zamiar go #!$%@?ć bo czemu on może sobie niepracowac więcej ode mnie tylko dlatego że ma lekarza kumpla? Nie zgadzam się na takie coś tylko jak zrobić żeby nie wyszło że to wyszło ode mnie? Bo jednak trochę się kumplujemy i nie chce żeby miał o mnie złe zdanie.
#praca #pracbaza #oswiadczenie #pytanie
  • 87
  • Odpowiedz
@korporacion: Jakby ten koleś cię gnębił albo miałbyś z nim na pieńku.
Ale kumpla chcesz konić?
To już trzeba być #!$%@?, współczuje ludziom którzy się z tobą kumplują
  • Odpowiedz
@wkurzone_grzyby: niby czemu? U mnie jak ktoś jest na l4 to cała robota spada na kolegów i kolezanki, zawsze ktoś musi zastąpić tego chorującego. Chorowanie na niby raz że upośledza pracę firmy, a dwa że jest nieuczciwe. Nie chcecie pracować w Januszexach, ale nie przeszkadza wam to samemu postępować jak typowy Janusz?
  • Odpowiedz
@korporacion #!$%@? #!$%@?, zazwyczaj od konfidentow wyzywają złodzieje i inni oszuści. Czas zakończyć to #!$%@? cebularstwo. Pora żeby nieroby i inni nieudacznicy zniknęli z rynku pracy. Mnie jeszcze bardziej od takich #!$%@? od l4 denerwują babki co biorą umowę o pracę i znikają na 5 lat ciążowe i macierzyńskie. Powinni wprowadzić ustawę, że ochrona kobiet w ciąży dopiero po 2 latach przepracowanych w tej konkretnej firmie
  • Odpowiedz