Wpis z mikrobloga

@ramzes8811: to teraz pytanie gdzie mam wyjść i je poznać? Do warzywniaka? Z jakiegoś pieprzonego powodu wpadam na zajęte
Laski, dosłownie zawsze i wszędzie.....

Nie jestem typowym piwniczakiem, w ciągu 9 ostatnich miesięcy poznałem kilkaNAŚCIE dziewczyn w różnych okolicznościach. A to przez znajomych, w nowej pracy itp. Uwaga, WSZYSTKIE, KURŁA WSZYSTKIE co do jednej zajęte.

Czasami czuję się jakbym byk ostatnim singlem na tej planecie i po prostu nie ma już
@ramzes8811: w sumie to są w większości takie same albo i gorsze. Jeszcze w zeszla sobotę w jakieś 30 minut udało mi się doprowadzić do jezyka z mężatka i ogrom podtekstów seksualnych często i dosłownie i mogłem z nią iść do lozka.. ale że mężatka to mnie to odepchnęło najzwyczajniej w świecie. Jak ona nagle że musi do męża napisać.. ja to Ty masz męża.. a nie widać i mi przed
@ramzes8811: Jeśli nie poznaliście dziewczyny w liceum, opcjonalnie na początku studiów, to potem zostają wam głównie karyny. Normalne i wolne z reguły będą jedynie takie, które są i tak skrzywione po różnych przejściach ¯\_(ツ)_/¯