Wpis z mikrobloga

Mireczki, na moim osiedlu, gdzie obowiązuje strefa zamieszkania oznaczona naturalnie znakiem D-40, notorycznie w niedziele parkują niedaleko kościoła samochody w miejscach do tego niewyznaczonych. Problem z tym, że z racji cięć budżetowych usunięto z naszej gminy straż miejską. Czy mogę z tym faktem normalnie rozpruć się na psach? Myślicie, że coś z tym faktem zrobią? Już pal licho, że ludzie parkują jak małpy na chodnikach, ale fakt, że robią to z czystego lenistwa i cwaniactwa, jednocześnie idąc modlić się pokornie do bozi niesamowicie mnie wk*rwia.

#prawo #polskiedrogi #prawojazdy #ruchdrogowy #kiciochpyta #bekazkatoli
Iskaryota - Mireczki, na moim osiedlu, gdzie obowiązuje strefa zamieszkania oznaczona...

źródło: comment_UUeS2PNFPEszNYRWVE6wrkhmgKvedvHD.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fizzly: @ameliniowyguzik: Ten kościół wk*rwia mnie jak mało co, jeszcze posiadają jebitny dzwon którym potrafią dzwonić z d--y o 6 rano. W prostej linii mam do tego kościoła 40 metrów więc słyszę to jakby mi ktoś pod uchem dyndał. Czy KK nie obowiązują normy emisji hałasu? Jeszcze to dzikie parkowanie. Aż dziwne, że nikt jeszcze nie chodzi z petycją by ten kościół zamknął mordę z tym dzwonem, bo
  • Odpowiedz
@Iskaryota: No właśnie, chyba nie obowiązują. Rozumiem twój ból, za dzieciaka spędzałem wakacje u cioci i kuzynów którzy mieszkają dosłownie przy kościele. Niedziele to był koszmar, nadupiali dzwonami kiedy się dało.
  • Odpowiedz
Zgłoszenia na policję dotyczące samochodów pod kościołem potrafią być ignorowane niestety (komendant nie chce podpadać proboszczowi). Przy kościele można parkować na skrzyżowaniu, pasach, etc. Immunitet. Przypadek z Wwa Żoliborz.

Sytuacja niezwiązana z kościołem. Warszawa Wawer. Parę domów dalej tępe wuje zostawiały auta na wąskim chodniku. Dzwoniłem przez 2 dni ciurkiem, co 12 godzin do straży miejskiej. Zgłoszenie cały czas było "oczekujące", nic nie przyjechało, auta dalej stały na chodniku - potwierdzałem status
  • Odpowiedz
@Dzyszla: To chyba najbardziej rozsądna opcja, bo generalnie widzę, że ze zgłaszaniem tego na komendę to proszenie się o kłopoty. Przygotuję jakiś druczek z bozią na tle znaku D-40 i opiszę, że tutaj jest bardzo niegrzecznie parkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten kościół wk*rwia mnie jak mało co, jeszcze posiadają jebitny dzwon którym potrafią dzwonić z d--y o 6 rano.


@Iskaryota: Niedaleko mnie jest "modlitewnik" i jedna z chałup stoi maksimum 20 metrów od dzwonnicy.
Byś Ty widział jaką radość czuli ludzie tego domu i okolicznych domostw, jak dzwony odpalały o 7 rano w niedzielę. A spróbuj coś powiedzieć, to wróg społeczny nr 1 (mimo, że ludzie popierają, to jednak fasada
  • Odpowiedz
@Iskaryota: jakiś czas temu wracałem z Bieszczad w niedzielne popołudnie - każda miejscowość z kościołem po drodze to z------e co się da w około samochodami. Przejścia, chodniki, trawniki, dokładnie widać jak bardzo inteligentna klasa społeczna spotyka się w tym cyrku.
  • Odpowiedz
Przygotuję jakiś druczek z bozią na tle znaku D-40 i opiszę, że tutaj jest bardzo niegrzecznie parkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Iskaryota: Jak to nie pomorze to kup karne kutasy i naklejaj
  • Odpowiedz