Wpis z mikrobloga

Cześć #motomirki z #motomirko

W moim ostatnim #zalesie doradziliście, żebym dał sobie spokój z szukaniem 300tek i @Donmenello zaproponował między innymi Yamahe XJ6.

I udało się!!! Znalazłem, kupiłem i mam swój pierwszy motocykl! 25 lat czekałem na #!$%@? ale jest!!!

Dziś pierwszy raz nim pojeździłem (w sumie to 1 raz od egzaminu siedziałem na moto - nie licząc 3h jazdy po placu w L, którą sobie wykupiłem jakieś 2 miesiące temu), a wrażenia?

- pierwsze kilometry były trochę przerażające, brak obcykania w jeździe motocyklem
- po 2h zacząłem odczuwać pomału frajdę
- na ulicy samochody wyprzedzały mnie jakbym jechał rowerem (50-60km/h), ale w większości jeździłem mało uczęszczanymi ulicami
- parę razy przy wrzucaniu kierunków użyłem klaksonu
- boli mnie gardło

ale to wszystko nic, ważne, że temat #motocykle ruszył do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SMYS - Cześć #motomirki z #motomirko

W moim ostatnim #zalesie doradziliście, żebym...

źródło: comment_QSPqtMZAY4wtKuUv3WrrTgKPFS9wneCU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@NajwyzszaFormaSztuki nie ma rynku 300 w tym kraju, pewnie gdybym został przy szukaniu 300 to bym dalej szukał. Jednak ten motor jest bardzo łagodny na dolnych obrotach jeżdżąc do 4 tys. zachowywał się jak 300
  • Odpowiedz
@SMYS: gratulacje :D, po drugie ja tak samo 'dryndam' czasami zamiast włączyć kierunek, normalne, poza tym jesteś w Polsce, ty jedziesz dobrze, to inni muszą zapieprzać, później się oswoisz z szybszą jazdą i błagam, najlepsze co sobie sprawisz teraz to kursy jazdy na małych torach lub dzięki nieczynnej niedzieli korzystanie z parkingów przy biedronkach :)
  • Odpowiedz
Powodzenia :) i dziękuj samochodziarzom jak Ci robią miejsce, może być lewa w górę, albo widoczne skinienie głową. Do zobaczenia na trasie, aaaa i uruchom oko w dupie. Przydaje się na drodze :)
  • Odpowiedz