Wpis z mikrobloga

Cześć #motomirki z #motomirko

W moim ostatnim #zalesie doradziliście, żebym dał sobie spokój z szukaniem 300tek i @Donmenello zaproponował między innymi Yamahe XJ6.

I udało się!!! Znalazłem, kupiłem i mam swój pierwszy motocykl! 25 lat czekałem na #!$%@? ale jest!!!

Dziś pierwszy raz nim pojeździłem (w sumie to 1 raz od egzaminu siedziałem na moto - nie licząc 3h jazdy po placu w L, którą sobie wykupiłem jakieś 2 miesiące temu), a wrażenia?

- pierwsze kilometry były trochę przerażające, brak obcykania w jeździe motocyklem
- po 2h zacząłem odczuwać pomału frajdę
- na ulicy samochody wyprzedzały mnie jakbym jechał rowerem (50-60km/h), ale w większości jeździłem mało uczęszczanymi ulicami
- parę razy przy wrzucaniu kierunków użyłem klaksonu
- boli mnie gardło

ale to wszystko nic, ważne, że temat #motocykle ruszył do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SMYS - Cześć #motomirki z #motomirko

W moim ostatnim #zalesie doradziliście, żebym...

źródło: comment_QSPqtMZAY4wtKuUv3WrrTgKPFS9wneCU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanZyciaISmierci_: Bardzo mocno się grzeje, wczoraj jak jeździłem to było 27C w cieniu i wystarczyło, że dojeżdżałem pomału do świateł i stałem na czerwonym, a temperatur od razu leciała do 108C i buchało między nogami. Dzisiaj było jeszcze cieplej i z tego powodu odpuściłem sobie jazdę.
  • Odpowiedz
@SMYS nie powinien sie az tak grzac. Sprawdź czy masz płyn w miare świeży i w dobrej ilości. Ja mam CB500 z 94r. i nawet w takich upalach trzyma temperature w miescie.
  • Odpowiedz
@Ksjajomi: właśnie wróciłem z przejażdżki i przy 60km/h na 6 biegu mam niecałe 4 tys. obrotów - przy takich parametrach wskakuje na 96C - wydaje mi się, że to sporo.

Płyn prawdopodobnie nigdy nie był zmieniany, czyli ma z 9 lat
  • Odpowiedz
@SMYS podjedź do serwisu i zbadaj to no to aż dziwne. Ja też właśnie wróciłem z 60 km przejażdżki. Miejscami cisnąłem dosyć mocno, a miejscami stałem w korku. Temperatura nawet nie doszła do środka skali.
  • Odpowiedz