Wpis z mikrobloga

@Crocoly: najpierw 1, potem 2 i na koniec 3. fabuła Ci się nie pomiesza ale np. 1 ma kompletnie odmienny system walki od 2 i 3 i to może Ci trochę mieszać jak się przyzwyczaisz do systemu z 3 i po godzinie odpalasz pierwszą część. poza tym tak też przyjemnie się gra gdy wszystko idzie po kolei i łączy się w jedną całość i masz okazję obserwować, jak ogromny postęp się
  • Odpowiedz
@Crocoly: tl dr; #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirek przejdź jak Sapkowski przykazał najpierw 1 potem 3 ( swoją droga gdzie jest 2) jeśli chodzi o sama fabule na łatwym to 1 pykniesz w 2-3 wieczory na lajcie i potem na spokojnie do 3. Chociaż dla mnie to była by profanacja
  • Odpowiedz
Gram w wiedzmina 3 juz od dawna, mam juz okolo 30h w ta gre. Ale z racji na przecene na steamie pozwolilem sobie kupic wiedzmina 1
  • Odpowiedz
@Griffith: A czemu nie? Jedynka jest lepsza pod wieloma względami.
@kenobi_ Postęp jest, ale tylko pod względem mechaniki, wielkości świata, modeli postaci i animacji. Klimat, muzyka, udźwiękowienie i noce są lepsze nadal w jedynce.
@Crocoly Zagraj w jedynkę, ale jak już przejdziesz trójkę (skoro masz już 30h) W1 ma dużo lepszy klimat i udźwiękowienie. Każda lokacja posiada swój nastrój, nie to co w trójce, gdzie 90% Velen to to samo.
  • Odpowiedz
@Czarendzer: Zarwałem nocke grywawszy w wiedzmina 1 i po pierwszych niecalych 4h gry moge powiedziec ze nie sprawia to na mnie takiego wrazenia jak poczatki w wiedzminie 3, lecz podoba mi sie mroczny panujacy tam klimat i wiem na co sie pisze, ze wiedzmin 1 zostal stworzony w 2007 i nie bedzie mialo to za dobrej grafiki ale kupujac ta gre kierowalem sie pytaniem "jak to wszystko sie zaczelo"
  • Odpowiedz
@Crocoly: Gra ma swoje lata i po zagraniu w trójkę z wielkim otwartym światem i super szczegółowymi modelami postaci, szału być nie może :D Jednak ten nastrój (porównaj sobie chociażby nocną porę, ta z trójki to lekko ściemniony dzień bez klimatu, ze słabiutką muzyką) Na pogrodziu w W1 strach było wychodzić poza karczme nocą ;] Pózniej Wyzima, która nastojem niszczy Novigrad z W3 itp.
  • Odpowiedz
@Crocoly: Uwielbiam każdą część, jednak moją ulubioną jest pierwsza ze względu na ten klimat i najlepszą muzykę ;) Trójka jest świetną, wielką grą z genialnymi cut scenkami itp. (uwielbiam również obydwa dodatki, chyba nawet bardziej od podstawki) Ale bardziej w pamięci utkwiły mi lokacje z jedynki ;) Dwójkę lubię najmniej, jest najmniej dopracowana i króka, jednak nadal świetnie mi się w nią grało.
  • Odpowiedz
@Crocoly najlepiej graj po kolei wszystkie części - po pierwsze fabuła, po drugie doceniasz grafikę w kolejnych częściach po trzecie są różne smaczki w zależności od wyborów z poprzednich części
  • Odpowiedz