Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot, skończyłam studia i jestem stomatologiem! Sama nie wierzyłam, że mi się uda i dalej do końca to do mnie nie dotarło, także chwalę się, bo jestem z siebie bardzo dumna (ʘʘ)

#chwalesie #wygryw #studbaza
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dafto: a to się na pewno różni od gabinetu, od rodzaju wykonywanej pracy, od lekarza wykonującego itd., coś między 40-60%.

@FedoraTyrone: dlaczego zakładasz, że będę naciągać? ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wszyscy ludzie są nieuczciwi, a ja akurat staram się tępić patologię.
  • Odpowiedz
@dafto: na prawdę wpadłeś na taki pomysł? xD tzn. w cenie wypełnienia nie jest tylko materiał i wynagrodzenia dla lekarza, do tego dochodzi jeszcze wynagrodzenie asystentki, koszty ubezpieczenia, coraz częściej prawnika, dokumentacji itp. Dużo czynników składa się na cenę zabiegu. Sama tubka materiału to koszt 100-400zł (są oczywiście tańsze i są droższe, podaje tak mniej więcej).
  • Odpowiedz
@MariuszMaxWalonko: Tzn. uczelnia ma siedzibę w Zabrzu i Katowicach, w Bytomiu jest tylko jedna z jednostek medycznych, w których się uczymy. Ale tak, tam też przyjmowałam. Właśnie dlatego każda praca studenta jest kontrolowana i oceniana przez prowadzącego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: nie, żartowałem. Byłem po prostu ciekaw jak rozkładają się proporcje i prawde mówiąc myślałem, że materiał to max 10%
  • Odpowiedz
@dafto: uff, zdziwiłbyś się na co ludzie potrafią wpaść, stąd ta moja niepewność :D

Czasem tak jest, że materiał to 10%, ale tak jak mówiłam, to wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy :)
  • Odpowiedz
@zar0x: Co to znaczy lepiej? Protetyk to specjalizacja ze stomatologii, nie można być protetykiem nie skończywszy stomatologii. Chyba, że masz na myśli technika protetycznego to nie, zdecydowanie nie lepiej, ciężko znaleźć pracę i słabe zarobki.
  • Odpowiedz