Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot, skończyłam studia i jestem stomatologiem! Sama nie wierzyłam, że mi się uda i dalej do końca to do mnie nie dotarło, także chwalę się, bo jestem z siebie bardzo dumna (ʘʘ)

#chwalesie #wygryw #studbaza
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maslo_Z_Chlebem: Pisałam już, zdarzają się również naciągający, niestety. Tubki są różnej wielkości, każdy ubytek jest inny. Nie da się tak jednoznacznie powiedzieć, a przynajmniej ja nie potrafię. Są też materiały porcjowane do małych tubek "na raz".

Ja też świadczę pewne usługi i jak wiem, że man doczynienia z lekarzem, to cenę od razu mnożę przez 3 albo 4.


Ja tam uczciwie będę brała od wszystkich tyle samo, nie widzę powodu
  • Odpowiedz
Z tą ciężka depresją to trochę pojechałaś, wiem, że to heheszki ale potem ludziom się wydaje, że depresja to synonim dołka psychicznego.
Jako dentystka odpowiedz mi na jedno, bardzo ważne pytanie - dlaczego dentyści tak nienawidzą ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: nie, miałam na myśli depresję.

Natomiast nie spotkałam się z tym w nasilonym stopniu u dentystów, większość osób pracujących w zawodach, w których ma się kontakt z ludźmi, zaczyna ich po pewnym czasie nienawidzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: chodziło mi bardziej o użycie słowa ciezka Osoba z ciężką depresją nie byłaby w stanie ukończyć studiów terminowo gdyż jest to stan zagrożenia życia wymagający hospitalizacji - chyba, ze coś pominęłaś w opisie do czego oczywiście masz pełne prawo. I jeszcze te iks de na końcu...
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: kursy po 200000zl?
Aż nie chce się wierzyć... Nie pomyliłaś się o jedno zero?
Znaczy nie, że zarzucam Ci kłamstwa, tylko to horrendalna kwota jest. Jakie to są tak drogie kursy? Ile trwaja?
  • Odpowiedz
@agaja: zdarzają się, np. pełny kurs z implantologii, który składa się z kilku modułów. Albo kurs z ortodoncji. Te wszystkie pełne szkolenia z danego zakresu tyle właśnie kosztuja, a trwają po kilka-kilkanaście weekendów. To wszystko jest dostępne w Internecie, można samemu sprawdzić. Może część ludzi sobie uświadomi, jakie koszty ponoszą stomatolodzy i zrozumie, skąd się biorą takie ceny :)

@Landshut: wiem, ale w tym tkwi właśnie problem. Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: o matko ja na GUMedzie i mam zupełnie inne zdanie o studiach. Wiadomo, że nie jest łatwo ale mimo to znajduje czas na wszystko na luzaku. I nigdy nie spałem mniej niż 7h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xortis: Moim zdaniem największą szkodę robi rozłożenie przedmiotów. Jak gadałam z ludźmi z innych uczelni to też tak nie mieli :/ Dodatkowo u nas często lubili się pastwić... Inne uczelnie nie mają egzaminów końcowych na 5 roku albo mają je proste, żeby już nie utrudniać studentom nauki do egz państwowego. A u nas... pierwsze terminy czasami uwala pół roku, pytania z kosmosu.
  • Odpowiedz