Wpis z mikrobloga

Dziwne uczucie być 3 lata z #rozowypasek (oboje lv20) i w przeciwieństwie do reszty naszych znajomych którzy już mają swoje #bombelek (wiadomo, nie wszyscy, ale już się to powoli zaczyna) a my dalej rozkminiamy w co pograć albo co obejrzeć na Netflixie, gdzie pojechać na wakacje czy coś. Wszystko z nami ok ? Czy może to my jesteśmy #!$%@? i trzeba mieć #gowniak w tym wieku ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels bez wyrzutów sumienia taguje #p0lka #madka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 24
@BenQ702: Edit. Wydźwięk jest taki że jest dla mnie dziwne że ludzie sobie robią dzieci w takim wieku, praktycznie bez perspektyw, dobrej pracy, pieniędzy etc. tylko i aż miłość do gówniaka ¯\_(ツ)_/¯
albo będę szczery. Jest z tobą, bo jesteś fajny, rozrywkowy, być może dobrze ruchasz. Ale żeby planować z tobą przyszłość - to raczej ona tego tak nie widzi.


@Primusek: Ona też nie chce mieć gówniaka więc sytuacja win-win. Przynajmniej wiem że nie będzie sobie mojej spermy z kondoma wlewać inside ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla mnie dziwne że ludzie sobie robią dzieci w takim wieku, praktycznie bez perspektyw, dobrej pracy, pieniędzy etc.


@MrPawlo112: a dla mnie dziwne, że ludzie tylko grają w gry, ogladają netflixa i jeżdzą na wakacje bez perspektyw, rozwoju i pieniędzy
a dla mnie dziwne, że ludzie tylko grają w gry, oglądają netflixa i jeżdżą na wakacje bez perspektyw, rozwoju i pieniędzy


@kospitos261: Grę/Film/Wakacje mogę odłożyć na później a w obsranych pieluchach siedzisz 4 lata + 20 lat na wychowanie i wzięcie odpowiedzialności za drugiego człowieka, żywą istotę na którą musisz #!$%@?ć średnio (do 18lv) około 200k samemu mieszkając w domku z gówna pracując u Janusza na minimalnej. Witamy w polszy (
@killyourlover: @m_silvus: Myślałem że dzieci się robi jak jest się dojrzałym (sorry, ale ja się czuje jak wyrośnięty 18-latek, różowa też), gotowym aby zapewnić pieniądze i troskę o różową i dziecko. Jak słyszę hasło "20 lat i dziecko" od razu mam w oczach wpadkę na imprezie albo pękniętą gumę. W pracy mam koleżankę lv21 bierze ślub xDDDDDDD
@BenQ702: Edit. Wydźwięk jest taki że jest dla mnie dziwne że ludzie sobie robią dzieci w takim wieku, praktycznie bez perspektyw, dobrej pracy, pieniędzy etc. tylko i aż miłość do gówniaka ¯_(ツ)_/¯


@MrPawlo112: Większość to wpadki, nieplanowane ;)