Wpis z mikrobloga

#dziecko
Ja #!$%@? murki trzymajcie mnie bo mnie zaraz kur*ica rozsadzi.

Mam takiego młodszego kuzyna debila, który od zawsze wszystko ode mnie małpował.

W dzieciństwie powiesiłem sobie na ścianie plakat z filmu Godzilla (1998) to tydzień po tym jak to zobaczył to oczywiście też namówił matkę by mu taki kupiła i se powiesił.

Jak matka kupiła mi na targu replikę koszulki Ronaldinho z Brazylii to jak ten frajer zobaczył mnie w tej koszulce to od razu poleciał do swojej matki by mu też kupiła.

Gdy miałem remont pokoju i chciałem zielony kolor ścian to oczywiście, on przy następnym malowaniu też se taki zażyczył.

Gdy graliśmy placowego i powiedziałem, że jestem Zidane (każdy wymyślał jakim jest piłkarzem) to ten osioł oczywiście też.

Myślicie, że te jego odgapianie wszystkiego zakończyło się w dzieciństwie?
Nic bardziej mylnego.

Kupiłem sobie Toyotę Yaris to ten dałn też kupił se Toyotę Yaris.

zatrudniłem się w firmie to ten debil jak się tylko o tym dowiedział to od razu tam CV wysłał (dzięki Bogu go nie przyjęli) xDD

Pojechałem z żoną na miesiąc miodowy na Cypr to ten ćwok rok później jak się ożenił to pojechał do tego samego hotelu co ja.

To wszystko #!$%@?, słuchajcie tego:

Mam 2-letniego synka Oliwera.

Żona od kuzyna jest teraz jakoś w 5-6 miesiącu ciąży.

Zgadnijcie jak chcą dać na imię swojemu nienarodzonemu synowi


No jak to usłyszałem myślałem, że sobie żartuje.
#!$%@? no kto widział, żeby w najbliższej rodzinie dawać dziecku tak samo na imię (°°

To jest w ogóle zgodne z prawem?

Mam nadzieję, że zmieni zdanie bo jestem strasznie #!$%@?, żona trochę zniesmaczona, a rodzina ma na to #!$%@? i chyba oni myślą, że kuzyn cały czas żartuje.
#rodzina
#rodzicielstwo #prawo #truestory #ciaza #afera
  • 3
  • Odpowiedz