Wpis z mikrobloga

  • 5415
Dzisiaj ostatni dzień trwania mojej umowy. Szefowi wydaje się, że w przyszłym tygodniu przyjdę do pracy, mimo, że przez ostatnie dwa miesiące nie znalazł chwili, żeby omówić warunki ewentualnego przedłużenia lub cokolwiek zaproponować.

Oczywiście w międzyczasie znalazł chwile, żeby mi znowu dorzucić nowych obowiązków i jeszcze ponarzekać, że się nie wyrabiam.

Sporą cześć moich obowiązków to rzeczy, którymi nikt inny w firmie się nie zajmuje i nikt nie wie jak je zrobić.

Się chłopak zdziwi w przyszłym tygodniu.

#pracbaza #januszebiznesu
  • 141
  • Odpowiedz
  • 121
@Tosiek14 doskonale o tym wie, nawet na whatsapie do niego pisałem, żeby o tym pogadać, ale tylko odczytał i nie odpisał. Kumpela z kadr mu przypominała w tym tygodniu to powiedział, że ma jeszcze dużo czasu ;)
  • Odpowiedz
@kradnolud: zawołaj plusujących, moj ziomek zrobił tak kilka lat temu, zadzwonili do niego ze zjebą w poniedziałek, a on do nich, że nie życzy sobie żeby wydzwaniali do niego byli pracodawcy :D finalnie miał darmowy urlop, a po powrocie sporą podwyżkę.
  • Odpowiedz
@kradnolud: To jest taka "metoda negocjacji". Czekasz na ostatni moment, żeby druga strona nie miała wyjścia. Pewnie myśli, że zostaniesz z ręką w nocniku i będziesz musiał przyjąć jego warunki.

Możliwe, że jeszcze dzisiaj Cię zawoła.
  • Odpowiedz
@kradnolud ja tak zrobiłem rok temu i nie żałuję. I tak się dalem w #!$%@? zrobić, bo umowę miałem do czwartku, a w piątek też byłem. Zero reakcji pomimo wielu przypomnień z mojej strony. Potem było błaganie na kolanach, żebym chociaż został do czasu aż znajdą zastępstwo, oczywiście grzecznie za to podziękowałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
@kradnolud: Ja #!$%@?, XXI wiek a Janusze dalej mają problemy z takimi rzeczami jak terminowa wypłata, co takiemu #!$%@? da ten dzień czy dwa? Odkąd pracuje, zawsze pracuje w wielkich koncernach, różne rzeczy można mówić o takich molochach ale tam kasa zawsze jest na czas i nikt sobie nie wyobraża, żeby było inaczej. 30 sekund opóźnienia spowodowałoby trzęsienie ziemi. A Janusz? A #!$%@? #!$%@?, JAK SIEM MNIE PRZYPOMNI TO ZAPŁACE, Kij
  • Odpowiedz