Wpis z mikrobloga

Najchętniej bym obejrzał:
#famemma

Najchętniej bym obejrzał:

  • Ferrari vs Polak (rewanż po 3 min.) 54.6% (95)
  • Polak vs Ozdoba 19.0% (33)
  • Ferrari vs Rafonix 9.8% (17)
  • Rafonix vs Isamu 16.7% (29)

Oddanych głosów: 174

  • 12
@CeZ_: no oczywiście że pierwsza opcja, każdy kto zagłosuje inaczej to psycho-fan polaczka, a w fanklubie polaczka są chyba same małolaty, których matule trudzą się tym samym co Beatris xD (no wiecie, takie solidaryzowanie się we wspólnej niedoli)
@Anty_Chryst: czy ja wiem czy tak źle był przygotowany...w 3 rundzie Polak to był flak (co zresztą było dobrze widać bezpośrednio po samej walce, przed werdyktem), Amadi dobrze się trzymał, ta walka mogłaby się zakończyć zupełnie inaczej gdyby rundy były po 3 minuty, a nie jakieś emeryckie 2. W końcu Polaczek bez siły odkrył by się i kilka cepów by dotarło xD
gdyby rundy były po 3 minuty, a nie jakieś emeryckie 2. W końcu Polaczek bez siły odkrył by się i kilka cepów by dotarło


@mat_91: gdyby babka miała wąsy XDDD obaj zgodzili się na takie warunki, więc nie wiem o co płacz XD
@beee: no nie do końca obaj się zgodzili, gdyż o kwestie wagową i czasu trwania rund mocno darł ryja i wręcz płakał polaczek, amadi jeszcze przed walką mówił wprosr o tym że te ustalenia mu się nie podobają xD ale co tam, pewnie adrianek na instastory mówił inaczej i małe płody teraz to wszystko powtarzają "bo adi powiedział, tak, ten adi co ma mame na roksie" xD
@beee: bo chciał aby doszło do walki za wszelką cenę?
Jezu, stary, nie wszystko jest takie prostolinijne jak to adrian ci przedstawia, od razu widać że jesteś jego "fanem" i klepiesz nita przy jego instastory, bo samodzielne myślenie jakoś "troche" u ciebie leży xD pewnie w złamany palec w trakcie ważenia też uwierzyłeś, pomimo że we wczesniejszych wywiadach mówił co innego xzd bez urazy oczywiście, ale zadajesz takie pytania że aż
@beee: ale kto tu płacze? Jedynym placzkiem w całej tej sytuacji był polaczek który postawił swoje warunki i nie chciał ich nawet negocjowac, ot wielki fajter, no chyba że pisząc tu o "płaczu" masz na mysli szydzenie z niego, no ale mocno się mylisz dalej podążając za tokiem myślenia jaki ci wmówił twój idol xD
Nikt przecież po walce nie ryczał, a że była bardzo wyrównana i organizatorzy dali dupy w