Wpis z mikrobloga

@zortabla_rt: i co kupiles? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@v-tec: masz na mysli kradzieze tak?
@t4ko: mam na oku ogloszenie z 13k km przebiegu i bardzo duzo jest ofert <20k przebiegu wiec "koszta" to chyba jeszcze daleka sprawa
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: passaty mi sie nie podobaja. myslalem o a4 ale.. mysle, ze sa ladne... tyle nie maja nic w sobie takiego zeby zrobily wow. troche te nowe swiatla tez mi sie nie podobaja
  • Odpowiedz
@v-tec: jako tako mieszkam na osiedlu strzezonym z kamerami i szlabanem.. wiem ze dla chcacego nic trudnego ale zawsze lepiej niz parkowanie na chodniku przy drodze.
Wiesz moze jaki jest koszt OC+AC i kradzieze..to chyba GAP? czy sie myle? taki plus/minus?
  • Odpowiedz
@v-tec: w sumie to mowie ze osiedle strzezone a z pol roku temu w jeden dzien z takich samych osiedli obok ukradli 3 nowe mercedesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quarox: spoko autko, dla 2 osób. Z tyłu niewygodnie, fotelik RWF srednio pasuje :P przerabialem to ;)

Ale dla pary bez dzieci/ singla brać...

Sensowne silnik - 2.0 TFSI 252 / 3.0 TDI 272 / S5 3.0 TFSI 354

Reszta w sumie srednio pasuje do tego auta ... wolałbym zejsc z wyposazneia na rzecz silnika, aczkolwiek w cenie w ktora podajesz jest juz szansa na jakiegos 2 latka z przebiegiem 20-30
  • Odpowiedz
  • 0
@quarox: spoko autko, dla 2 osób. Z tyłu niewygodnie, fotelik RWF srednio pasuje :P przerabialem to ;)


Ale dla pary bez dzieci/ singla brać...

Sensowne silnik - 2.0 TFSI 252 / 3.0 TDI 272 / S5 3.0 TFSI 354

Reszta w sumie srednio pasuje do tego auta ... wolałbym zejsc z wyposazneia na rzecz silnika, aczkolwiek w cenie w ktora podajesz jest juz szansa na jakiegos 2 latka z przebiegiem 20-30
  • Odpowiedz
@mat_cbr Eee z tyłu nie jest tak źle, w A5 sportback woziłem duży fotelik RWF (axkid minikid) i nie było żadnego problemu. Bagażnik też spory i dość praktyczny. Ogólnie dużo lepiej, niż np. w A4.
  • Odpowiedz
@quarox: ja mam A6 C7 a rozważałem A5 i A7. A5 to w środku to samo co A4 a z kolei A7 strach zaparkować gdzieś pod blokiem bo znikają... teraz właśnie następne auto będzie passat nówka albo Skoda Superb. Nowe lampy w sensie Matrix led?
  • Odpowiedz