Wpis z mikrobloga

#dieta #silownia #chudnijzwykopem #odchudzanie

Nie wiem czy to dobry moment aby już się 'chwalić' ale no ryzyk fizyk ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze kawałek drogi przede mną, do zrzucenia sporo kilogramów ale różnica w samopoczuciu i centymetrach diametralna. Bez siłowni póki co, same trzymanie michy, picie tylko i wyłącznie wody i przerwa od komputera na kilka miesięcy. Sam fakt dwóch pierwszych zdjęć pokazuje, że gry to było wszystko czym się zajmowałem. Teraz gdy skończę pracę sezonową na koniec lipca od sierpnia planuję siłownię aby zacząć pracować też nad jakimiś mięśniami aby uzupełnić choć trochę ubytki i zniwelować wiszącą skórę oraz poprawić swoją siłę. Do wymarzonej wagi 85-90kg (nie chcę schodzić niżej myślę, że będzie okej przy wzroście 184cm) jeszcze dużo pracy ale już bliżej niż dalej. Uczucie możliwości kupna ubrań, które mi się podobają a nie te w które się zmieszczę jest przepiękne. Wcześniej po 200 metrowym spacerze do szkoły plecy mi pękały z bólu i łydki paliły żywym ogniem. Teraz przejście w ciągu dnia 10-15km nie jest problemem! Jeśli macie jakieś wskazówki, rady lub cokolwiek innego piszcie śmiało, wszystko przeczytam, krytykę również.
jasieeks - #dieta #siłownia #chudnijzwykopem #odchudzanie 

Nie wiem czy to dobry m...

źródło: comment_ZMwF2DuxnjYBDtgiM7NY7ELT1PMogaRI.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jasieeks > Sam fakt dwóch pierwszych zdjęć pokazuje, że gry to było wszystko czym się zajmowałem. > Jeśli macie jakieś wskazówki, rady lub cokolwiek innego piszcie śmiało, wszystko przeczytam, krytykę również. Ja mam radę, wskazówkę - to jest tak bardzo kiepskie zdanie że zaraz Cię zatrudnią w dziennikarce TVP. Co to jest do cholery "fakt zdjęć"?! Moja rada - czytaj książki, ucz się polskiego.
  • Odpowiedz
@wiera87: w wieku 2-4 byłem leczony sterydami co się trochę przyczyniło do rozpuchnięcia się a potem to już przesiedziane przed komputerem a mamusia synek jedyny to wszystko pod nosek, co chciał to miał i tak to wychodzi potem, ważne że ogarnąłem się w porę :)

@Bigosowy_baron: sorki, pisałem to na raty i nie czytałem co wcześniej było :) Nie mogę edytować niestety
  • Odpowiedz
@jasieeks: Ciśnij stary! Ja swego czasu ze 140 do 115 w pół roku. I debil k---a sobie odpuściłem. Wystartowałem tydzień temu ze 152. Ale już nie odpuszczę tym razem. Cel mam podobny. 85-90. Przy 187 cm. Poki co tez sama dieta ale ruszam z ćwiczeniami jakoś po wakacjach.
  • Odpowiedz
@n0rex: No ja od wtorku idę na miesiąc do pracy dorobić na głupoty to tam się trochę spocę + 4km dojście to przez miesiąc też mi to sporo da. Ciśnij i nie zaniedbuj, mój pierwszy start też był zaniedbany i odbiłem z nadwyżką, chyba w końcu dojrzałem do zmiany swojego w sumie tak naprawdę życia.
  • Odpowiedz
@trochejanusz: nie traktuje tak tego :D Jak uważam, że ktoś się p----------a to nie odpowiadałem ;) Sam to wiem, tej skóry po takim cielsku to jest dużo i trzeba to zapchać mięchem. Najsilniejsze mam nogi i to bym chciał sobie fajnie rozwinąć.
  • Odpowiedz
@n0rex: No ja z robotą nie pogodzę, 3 zmiany co tydzień inaczej, 8h, soboty, jak siły będą to i nadgodziny. Trzeba wycisnąć do cna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gaaraddz: To nie jest kompletna rezygnacja, dziś akurat jadłem u babci na śniadanko kanapeczkę z bagietki z serkiem białym, sałata, papryka, pomidor, ogórek i polędwica z kurczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz