Wpis z mikrobloga

@rozowatoxa: powinnaś mieć, bo jak jesteś na budowie człowiekiem to wyrażę się językiem nieparlamentarnym - będą cię #!$%@?ć, od podwykonawców przez kierownika budowy. Sprawdzone więcej niż raz, masz być #!$%@? inaczej jesteś odstawiana na tor tych którzy zawsze poczekają.
@powsinogaszszlaja: no właśnie nie. ale widzę jak np. zachowują się ci, którzy są wyżej ode mnie w firmie i aż się przykro robi. często z góry traktuje się ich jak idiotów, złodziei, pijaków i nierobów. i nie powiem, bo z każdej z wcześniej wymienionych grup ktoś taki się znalazł. ale absolutnie nie można wszystkich osądzać jednakowo tylko dlatego, że przekroczyli bramę budowy.
@rozowatoxa: ja jestem kierownikiem na budowie i wszystkich traktuję z szacunkiem. To są normalni ludzie w pracy. Czasami ze mną pożartują czy coś, ale zawsze posłuchają. Nigdy nie miałam nieprzyjemnych sytuacji dzięki temu. Jak się kogoś traktuje jak miernotę to później to wraca. Ty masz dopilnować roboty. Po prostu musza wiedzieć kogo słuchać. Szacunek na budowie się ciężko zyskuje, ale łatwo traci.
@rozowatoxa Masz dostarczać. Na początku nie masz specjalnie innego sposoby jak po dobroci, zresztą wtedy nauczysz się od nich roboty. Po kilku latach Ci się zmieni, bo będziesz łapać kiedy ktoś robi Cię w wała i będziesz reagować. Wtedy już niekoniecznie jest sympatycznie.