Wpis z mikrobloga

@Nitek_Kubicki: @Ky0sHiR0: kupuj i sie nie przejmuj. Kupilem Rodzicom do mieszkania takie „gowno na kolkach” a w zeszlym tygodniu dokupilem im w Leroy Merlin taka „sluze” do przyklejenia na okno z zamkiem blyskawicznym i w tych upalach > 30 st. daje rade wysmienicie. Fakt do najcichszych nie nalezy ale da sie normalnie przy tym rozmawiac wiec tragedii nie ma.
  • Odpowiedz
Podejrzewam ze nie ma mocy na schłodzenie pomieszczenia ani miejsca na odprowadzenie ciepła a tak to chociaż dmuchnie po twarzy
  • Odpowiedz
@Artic: @Wubwub: Gówno w takim razie wiecie i wszyscy wam podobni. Taki klimatyzatorek normalnie schłodzi jedno większe pomieszczenie i będzie elegancko chłodziutko. Gdzie nie byłem to normalnie działało i było chłodna gdy na dworze było 35stopni
  • Odpowiedz
@szajbat: Mam taki klimatyzator i jak jest nowy 3,5kw to może zrobi trochę chłodniej ale np kolega w monopolu musiał zmienić na większy jak dołożył lodówkę, która daje dużo ciepła. Jak widać twoja wiedza jest mniejsza niż moja. Pamiętaj ze taka klima może słabo chłodzić prze brak serwisu, mieć 2kw itd
  • Odpowiedz
@Ky0sHiR0 u mnie w pracy korzystamy z takich klimatyzatorów jak na zdjęciu i jedyne co , to nałożyliśmy specjalne osłonki na okna zasuwane na suwak. Na pewno trochę wlatuje ciepłego powietrza, ale spokojnie można utrzymać temperaturę nawet 17 stopni
  • Odpowiedz