Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z UPC Wi-Free? Męczę się z tym od kilku dni, zgłaszałem im już dwa razy, że nie działa i nadal nie mogę się połączyć. Komuś to w ogóle działa? Znajomy ma ten sam problem.
#upc #wifree
  • 16
@ms93: Sprawdzę później jak wrócę czy mi łączy bo tutaj gdzie jestem to nie ma dostępu, ale wczoraj około 21 normalnie mi połączyło bo się jeszcze wnerwiłem że zamiast mnie z domową połączyć to mnie na wifree sąsiada połączyło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: też miałem chyba jakiś problem. A w dzisiejszych czasach wygodniej z mobilnego korzystać niż się męczyć XD przynajmniej ja nie mam miejsc gdzie opłacało by mi się łączyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: wtedy faktycznie.

A poza Polską działa Polakom? Może tu jest problem.
Bo u siebie jak rozumiem na pewno masz to włączone (udostępnianie wifree innym)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: powiedziałbym, żebyś dzwonił na infolinię, ale oni mi chcieli sprzedać eleven gdy ja w tym samym czasie oglądałem eleven u siebie, więc iksde xD
@Sababukin: Jak dawno ustawiałeś hasło do tej usługi? Jako login masz e-mail (teraz tylko taki można ustawić) czy coś innego? U mnie oczywiście nadal nie działa, zrobię kolejne zgłoszenie.
@Sababukin: @hpiotrekh:
Tyle się dowiedziałem dzisiaj:

Dziękuję, sprawa przez konsultanta była przyjęta i przekazana inforamtykom, nie otrzymaliśmy jeszcze informacji o rozwiązaniu zgłoszenia czyli prace trwają.

Trudno mi dokąłdnie odpowiedzieć, przważnie tego typu problemu są rozwiązywane w przeciągu tygodnia.

Mogli od razu napisać, że może w przyszłym miesiącu coś z tym zrobią...