Wpis z mikrobloga

@kapsztad28: Przy uruchamianiu nowego telefonu będzie opcja odtwarzania z backupu czy coś. Ja tak zawsze odtwarzam telefony dzieci, przy zmianie słuchawek i zawsze działa.
Bo rozumiem że kodu z authenticatora nie masz? Jak masz możesz go wprowadzić w innej instalacji i tyle.
Chodzi o kod, który zapisuje się w momencie konfiguracji authentificatora dla jakieś usługi, w tym wypadku dla BitBay
  • Odpowiedz
@kapsztad28: Zakładając klucz 2FA należy spisać na kartkę kod, wtedy można odtworzyć klucz na dowolnym urządzeniu. Nie rozumiem dlaczego dla niektórych jest to zadanie nie do wykonania. Jak tego nie ma to trzeba pisać do supportu giełdy.
  • Odpowiedz
@atari_XE: niestety, na nowym telefonie zainstaluje się tylko aplikacja pusta, nie będzie w niej przypisanych nazw i kodów

@kapsztad28: jedyne wyjście z sytuacji to tam jak @Manah i @goly8622 napisali a znając życie to długo to potrwa, najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie so suportu bitbaya i odrazu z numerem zgłoszenia przyjdź tutaj, wołaj @bitbay poprosi cię o ten numer i może przyspieszy sprawę, to samo na
  • Odpowiedz
@plaisant: nie to nie to, to tylko zmienia telefon dla samej autoryzacji w gmailu ale nie odtwarza kodów jakie były w appce, bo generalnie jak stracisz telefon a miałeś 2fa w gmailu to jesteś w dupie :) prawie, dlatego ja używam yubikey
  • Odpowiedz
@plaisant: bo nie rozumieją jak to działa, ja mam 16 wpisów w google auth :) i właśnie sprawdzam czy mam wszystkie kody w backupie i #!$%@? jednego brak z jakieś shit giełdy :), także jak widać nawet najlepszym się zdarza
  • Odpowiedz