Wpis z mikrobloga

Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, które powodują, że normalni ludzi mają wiecznie problemy z dostaniem się na miejsce w określonym czasie
- zwiększają zanieczyszczenie środowiska
- są egoistami
- są ograniczeni intelektualnie

Jak widzę takiego typa co mieszka w centrum i jeździ samochodem mimo, że pracuje też w centrum, to zastanawiam się czy był on już badany psychiatrycznie. Oczywiscie pomijam sytuacje w których ktoś z innego miasta przyjeżdza do centrum - wtedy to zrozumiałe, że nie będzie jeździł komunikacją miejską. Ale reszta powinna. Mamy 2019 rok, więc wypadałoby się nauczyć - tam gdzie można dojechać komunikacją, jeździsz komunikacją - samochod tylko w pozostałych przypadkach
#oswiadczenie #truestory #samochody #auto #polskiedrogi #krakow #warszawa #wroclaw #gdansk #szczecin #katowice
Nirin - Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, któ...

źródło: comment_ub7fDg99eqrV2fXoYfnkndnFGpI8JRBZ.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin czyli mieszkając w danym mieście nie możesz sobie wjechać do centrum, ale mieszkając poza danym miastem możesz już pełnoprawnie to centrum korkować, f*ck logic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nirin: Gdybym tylko mógł to jeździłbym do pracy rowerem, nawet w zimę. Niestety mieszkam 25km dalej i za długo by to zajmowało z rana. Ale mam takie lasencje w pracy, które mają do pracy 500m czy 1km i jeżdżą autem, więc... xD
  • Odpowiedz
@Nirin: @mikelson22: @Mecowaty: Nauczcie się w końcu, że ten typek nie od dziś wrzuca takie durne posty, w których zawsze zabiera najbardziej kontrowersyjne stanowisko żeby wywołać gównoburze i nabić sobie ranking. Olejcie go to mu się odechce
  • Odpowiedz
W Polsce jak w lesie


@GoesLikeHell: Tak, dlatego, że NAJPIERW robi się dobry zbiorkom (i trzeba go doinwestować z góry, zanim to się zwróci w mniejszych korkach i smogu), a potem zachęca ludzi do porzucenia aut - a nie, jak u nas, najpierw utrudnia się życie kierowcom, a potem zbiorkomu i tak nie poprawia.

Jak w Gdańsku zrobiono PKMkę, to najpierw były jęki, że za mało ludzi jeździ - więc
  • Odpowiedz
@motokate: wybacz, nie zgodzę sie. Zajmowalem się tym można powiedzieć zawodowo, niestety muszę przyznać, że fakt niedoinwestowania zbiorkomu bierze się z tego, że włodarze miast są zakładnikami kierowców którzy się boją zrobić coś co mogłoby ich zdenerwować. I dla tego w Polsce jak w lesie bo przegrywamy mentalnie z Zachodem. Pozdro i z fartem ( )
  • Odpowiedz
inb4 śmierdzący ludzie - to gdzie Wy pracujecie/uczycie się, że spotykacie tych ludzie TYLKO w komunikacji miejskiej? Oni tak sobie jeżdżą busikami i są tylko wypełniaczami? XD


@Ranger: naucz sie mowic po polsku
  • Odpowiedz
Samochodowcy k---a z klimatyzacją i pachnącą tapicerką. Właśnie przez konieczność rozbudowy/remontów dróg jest mniej kasy na zbiorkom, a co za tym idzie jest mniejszy komfort podróży. Ja cenię sobie swój czas i jeżdżę tramwajem, ale dla większości pewnie jestem brudasem i biedakiem. W Polsce jak w lesie (,)


@GoesLikeHell: cry me a river
  • Odpowiedz
@GoesLikeHell: Ok, ok, tylko weź mnie wyjaśnij, jak więcej kursów PKM czy SKM, albo czyste autobusy, albo więcej biletomatów, albo klima w pojazdach, albo wiaty, które osłaniają przed wujową przez 95% czasu polską pogodą, albo węzły przesiadkowe drzwi-w-drzwi, albo wygodne zatoczki, albo parkingi park & ride miałyby mnie jako kierowcę zdenerwować... Bardziej powiedziałabym, że włodarze są zakładnikami budżetu w ogóle. Chociaż sama nie wiem, Gdańsk ostatnio kupił... rydwan. Wolałabym jednak,
  • Odpowiedz
@Nirin: Mamy 2019r., a wciąż ponad połowa Wrocławskich tramwajów nie ma klimatyzacji. Do tego nigdy nie wiem, czy na miejscu na którym chcę usiąść, nie siedział przed chwilą żul. No i komunikacja nie jest niezawodna i ma bardzo częste awarie.

Zapomniałbym. Jadąc autem, na dojazdach do pracy zaoszczędzam w jedną stronę 30minut (w dwie strony wychodzi godzina dziennie, a miesięcznie prawie doba). Wyobraź sobie że niektórzy szanują swój czas.
  • Odpowiedz