Wpis z mikrobloga

Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, które powodują, że normalni ludzi mają wiecznie problemy z dostaniem się na miejsce w określonym czasie
- zwiększają zanieczyszczenie środowiska
- są egoistami
- są ograniczeni intelektualnie

Jak widzę takiego typa co mieszka w centrum i jeździ samochodem mimo, że pracuje też w centrum, to zastanawiam się czy był on już badany psychiatrycznie. Oczywiscie pomijam sytuacje w których ktoś z innego miasta przyjeżdza do centrum - wtedy to zrozumiałe, że nie będzie jeździł komunikacją miejską. Ale reszta powinna. Mamy 2019 rok, więc wypadałoby się nauczyć - tam gdzie można dojechać komunikacją, jeździsz komunikacją - samochod tylko w pozostałych przypadkach
#oswiadczenie #truestory #samochody #auto #polskiedrogi #krakow #warszawa #wroclaw #gdansk #szczecin #katowice
Nirin - Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, któ...

źródło: comment_ub7fDg99eqrV2fXoYfnkndnFGpI8JRBZ.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
Mamy 2019 rok, więc wypadałoby się nauczyć - tam gdzie można dojechać komunikacją, jeździsz komunikacją - samochod tylko w pozostałych przypadkach


@Nirin: XDDDDDD będzie mi wykopek mówił jak mam żyć
  • Odpowiedz
co ty #!$%@? jak będe chciał to 400 metrów sobie przejadę autem bo gościu mogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: Brawo, świetny wybór, jeszcze byś jakiegoś biedaka na chodniku spotkał, a tak tylko uchylasz szybę i możesz na niego plunąć z bezpiecznej odległości
  • Odpowiedz
@Majetan: No to co to ma do aut w centrum miasta (zwłaszcza w szczycie)? Z wyjątkiem garstki nawiedzeńców nikt nie proponuje zupełnej likwidacji aut, tylko bardziej racjonalnego ich używania bo ulice w miastach nie są z gumy.
  • Odpowiedz
co ty #!$%@? jak będe chciał to 400 metrów sobie przejadę autem bo gościu mogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: możesz też nasrać sobie na rękę i to zjeść - niby nikt ci nie zabroni, ale trochę jednak wstyd
  • Odpowiedz
@zastuj: a mi nie jest wstyd bo po to wyłożyłem hajs na auto, na jego ubezpieczenie, utrzymanie go w dobrym stanie żeby spełniało swoją rolę czyli przemieszczało mnie z punktu A do punktu B, szybciej niż moje własne nogi, właśnie po to wymyślono motoryzację a z podatków które płace utrzymywana jest infrastruktura miejska więc jeśli będę miał ochotę pojechać sobie po bułki do sklepu to wsiadam do auta i po nie
  • Odpowiedz
@Nirin normalnie komunikacja jeżdżę jak muszę w ciągu dnia zmieniać miejsce pobytu kilka razy, ale jak jadę tylko do pracy to jadę autem, szczególnie w to miłe ciepełko. ()
  • Odpowiedz
@Karoleer: jeżeli się mieszka w cywilizowanym mieście to się oszczędza czas. Kupując mieszkanie dostęp do tramwaju był dla mnie jednym z najważniejszych aspektów, choć za te pieniądze miałbym o wiele większe mieszkanie pod miastem, ale nie uważam żeby utrzymanie dwóch samochodów wychodziło bardziej oszczędnie niż bilet miesięczny. Poza tym pracuje w centrum miasta i najnormalniej w świecie nie miałbym gdzie parkować, a kupno miejsca postojwoego gdzieś na parkingu za 100-150 zł/msc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GoesLikeHell: w cywilizowanym, czyli ponownie - nie w PL. tez kupilem mieszkanie w centrum i jestem zadowolony. utrzymanie ekonomicznego auta sredniej klasy koniec koncow jest porownywalne do kosztow biletow, a komfort i niezawodnosc bez porownania. parkuje w swoim garazu i nie mam z tym zadnych problemow. w pozostalych lokalizacjach pneumatyczne zawieszenie zapewnia bezplatny parking i gwarancje miejsca.
  • Odpowiedz