Wpis z mikrobloga

Juz ta atencyjna menda Maciej się podłączył do streama Oleha. Jak Oleha nie trawie to Maciej bije rekordy prymitywności i prostactwa.
#bigbrother
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaprykVege: to forum niedługo się zamieni w kółko wzajemnej adoracji. Wszyscy psycho-fani Macieja i Oleha oraz reszty patoli będą blokować każdego kto nie ma klap na oczach, aż w końcu zaczną tylko między sobą pisać pochwalne teksty na cześć swoich Panów xd
  • Odpowiedz
@Slonce123: No Olek mega szacun za te wyważone odpowiedzi na temat związku. Widać, że wreszcie chcą do tego podejść na spokojnie i z rozwagą, a to, co dzieje się wokół nich na pewno im tego nie ułatwia. Fajnie, że szanuje podejście Magdy i jej trudne doświadczenia i nie chce jej z niczym popędzać. I właśnie tym dużo u niej ugra, bo Madzia nie lubi nacisków.
  • Odpowiedz
@Slonce123: No ja jestem w mega szoku, jak on dojrzale do tego podszedł. Widać, że też musiał sporo przemyśleć, bo jeszcze ten "programowy" Olo byłby na pewno bardziej porywczy i chciał się popisać przy kumplu. I żeby była jasność nie uważam, że Olo grał w programie. Uważam, że sporo przemyślał, wie, jak ważny dla Madzi jest Kutasz [niestety], więc fajnie, że tak dojrzale do tego podchodzi.
  • Odpowiedz
@Zabajka: wydaje mi sie, ze jako jedyny cos wyniosl z tego programu. Widac, ze sie zmienil i to na plus. Oby tylko sodowka mu nie uderzyla i Madzia nie skrzywidzila i bedzie Ideolo hahahaha
  • Odpowiedz
@Zabajka: ludzie sa okropni, dobrze ze Olek zapisal Live. Jak mozna tak krecic, ja nw czemu Ci wszyscy obroncy Lukasza sa takimi amebami. Jeszcze wypominaja, ze Olek sie zasmial, ja jestem mega tolerancyjna mam kolege geja a sama sie w glos zasmialam to teraz chyba powinnam zadzwonic do znajomego i przeprosic jahahhahaha.
  • Odpowiedz
@Slonce123: No aż jej tam napisałam komentarz, bo kurde nie znoszę jak ktoś tak w żywe oczy manipuluje faktami. Pomijając Olka, wobec którego to mega słabe zagranie no to kurde tej dziewczyny też szkoda, bo poleciała na chwilę, ma pewnie mega napięty plan, ze znajomymi by się chciała spotkać czy coś, to piszą jej takie kocopoły i ją stresują niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
@Zabajka: tez mialam pisac komentarz ale nie chce mi sie z tymi fake kontami walczyc. Sa przeciez dowody ze nic nie zrobil takze Madzia sobie sprawdzi a w razie czego jestem w 100 % przekonana, ze Maciek stanie po stronie Olka
  • Odpowiedz
@Slonce123: Nie no wierzę, że aż tak głupia nie jest. Zestresowała się teraz po prostu, co akurat jest zrozumiałe. Ale już jej tam kilkadziesiąt komentarzy wyjaśniło, jaka była prawda więc luzik. Zresztą kilka z nich chyba polubiła nawet :)
  • Odpowiedz
@Slonce123: W ogóle już chyba ochłonęła po tej lawinie komentarzy, bo wstawia serduszka do tych broniących Olka :). Że też Kutaszozjeby codzień muszą jakąś aferę ukręcić...
  • Odpowiedz