Wpis z mikrobloga

@myrmekochoria: jakiś niedrogi hosting + własny Wordpress spięty z google search console, google analytics, wtyczki np Yoast SEO żeby sobie ładnie edytować META strony w googlu. Do tego fanpage na FB gdzie będziesz linkował i ew wrzucał jakieś mniej konkretne pierdółki. Jak będziesz to miał na własnej stronce, to już sobie będziesz linkował gdzie chcesz, a masz wszystko pod kontrolą + jak ładnie ogarniesz metę i google to z miesiąca na
@myrmekochoria: Jako ze byłem pierwszą osobą, która zaczęła obserwować twoje tagi, jak byłeś jeszcze świeżą jednodniową zielonką i pisałeś głównie o 1ww to proszę mnie zawołać jak już będziesz wiedział gdzie się przenosisz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@myrmekochoria: czasem aż mi się robi smutno jak czytam Twoje komentarze.

Z jednej strony wrzucasz bardzo dobry content który zawsze był w top 2 interesujących mnie rzeczy na wykopie (wykopowe gry fabularne zawsze na pierwszym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ewidentnie ciągniesz poziom tego portalu w górę i robisz kawał dobrej dobry, która służy innym.
Z drugiej strony z Twoich wypowiedzi bije ogromne poczucie wyższości nad rozmówcą,
zczególnie wartościowe są takie wstawki autora c'nie?


@FrasierCrane: Mógł sobie darować te ironiczne wstawki i jazdy pod adresem świata metafizyki, który jako ludzka istota nie ma szans zbadać i poznać, nie zmienia to faktu, że wstawiał bardzo interesujące posty.

Jeśli ta ''afera'' spowodowała jego odejście albo się do niego przyczyniła, to sam jest sobie winien.

Nadal szkodą dla wykopu jest, że tak aktywny i edukujący user go opuszcza, nawet jeśli miał
@myrmekochoria: ja również obserwuję ciebie od bardzo dawna i również stwierdzam jak kolega kilka postów wyżej - twój content jest mega ciekawy i doceniam chęć tłumaczenia i wrzucania tego na wykop. Jednak zdajesz się być co najmniej przewrażliwiony. Bierzesz wszystko na poważnie i wdajesz się w głupie pyskówki. Nie raz widziałem jak napisałeś elaborat pełny nerwów bo jakiś dzieciak napisał kilka głupot w komentarzach. Dla kogo to robisz? Jeżeli dla ludzi