Wpis z mikrobloga

@myrmekochoria: Możesz też rozważyć stronę na FB - wiem, że sam portal ma masę przeciwników, ale wydaje mi się, że będziesz w stanie dotrzeć do dużo większej liczby osób niż tutaj. Ja wychodzę z takiego założenia, że FB jest takim miejscem, jakim je sobie człowiek stworzy poprzez lajkowanie odpowiednich stron. Jak ktoś lajkuje jakieś sraki z treściami dla idiotów, to może narzekać. Wartościowych stron na FB nigdy za wiele i sam
@myrmekochoria: Cały wartościowy kontent zwija się z tego portalu.

Nie wiem, zawsze możesz znaleźć jakiegoś murzyna do wrzucania tutaj postów. Murzyn będzie tłumaczył, że on to tylko wrzuca, nie wie, nie zna się i zarobiony jest, więc wszelkie komentarze będzie zlewał.

Przykro bardzo, daj proszę chociaż znać namiary na swój nowe miejsce, czy to będzie facebook czy cokolwiek innego.
@myrmekochoria: pewnie bywasz na reddicie (nie zdziwiłbym się gdybyś stamtąd brał content xD), ale możesz rozważyć niektóre suby z ciekawostkami historycznymi i nie tylko bo przyjmą Cię bardzo ciepło, nawet jak zbierzesz fejm mógłbyś założyć własnego autorskiego
Ten portal zdecydowanie nie jest już dla mnie i zaczyna działać mi na nerwy, a w zamyśle tagi miały być edukacyjne.


@myrmekochoria: Nie bądź płatkiem śniegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co, bo komuś (w tym niżej podpisanemu) nie spodobały się durne wstawki do zdjęć, rodem z #gimboateizm (jak choćby to zdjęcie z mułem narkotyków).
Jak chcesz robić tag światopoglądowy, to musisz być przygotowany, że nie każdy ma
@myrmekochoria: Cały wartościowy kontent zwija się z tego portalu.


@mieszko111: szczególnie wartościowe są takie wstawki autora c'nie?
https://www.wykop.pl/wpis/42179363/cialo-kokainowego-mula-ktory-zmarl-z-powodu-przeci/#comment-148233521
Przeto drogie dzieci, bo nikt Wam tego nie powie w świecie zdominowanym przez religię i indoktrynację w kult wszystko będzie w porządku.

w odpowiedzi na najzwyklejsze pytanie o rozkład ciała
@CKNorek: Zobaczymy dziękuje za podanie alternatywy.
@FrasierCrane: Światopoglądowy? Słuchaj ja nie będę marnował na ludzi Twojego pokroju czasu, bo jesteście po prostu zindoktrynowani w kult śmierci i niereformowalni mimo dosłownie tysięcy dowodów. Weź przeczytaj coś wcześniej o rozwoju biochemii w XIX i XX wieku i jak pozytywnie wpłynęło to na twoje życie, może twoich dzieci czy rodziny. Później pisz swoje oskarżenia o stronniczość, to że Ty boisz się panicznie
myrmekochoria - @CKNorek: Zobaczymy dziękuje za podanie alternatywy. 
@FrasierCrane:...

źródło: comment_APcFuccv8moqdxXXvg4yawhqnfYRHOqc.jpg

Pobierz
@myrmekochoria: to podtrzymuję że powinieneś wbić na reddita, jak się dobrze zareklamujesz to Cię pokochają a i poziom portalu nieporównywalnie wyższy (przynajmniej jak się unika szamba co przy systemie subredditowym jest dość latwe)
Światopoglądowy? Słuchaj ja nie będę marnował na ludzi Twojego pokroju czasu, bo jesteście po prostu zindoktrynowani w kult śmierci i niereformowalni mimo dosłownie tysięcy dowodów.


@myrmekochoria: Nikt nie wspomniał o religijności, o jakiejkolwiek "metafizyce", nie masz nawet pojęcia, jakie Twój rozmówca ma poglądy, ale składasz wypowiedź na podstawie swoich obsesyjnych (zgaduję) domysłów.
Naprawdę tego nie widzisz? Czym się różnisz od "nawiedzonych" religijnie, wciskając takie wątki w miejsce, gdzie nikt ich nie