Wpis z mikrobloga

Kiedyś oglądałem #f1 jeszcze za czasów świetności Kubicy, teraz od kiedy wrucil czasem sobie poczytam co tam na wyścigach ale przekopujac sie przez wpisy i memy nie mogę dojść do sedna - czy według obecnych tu znawców renka ma tu jakieś znaczenie czy ta #!$%@? w każdym wyścigu to kwestia tylko #!$%@? taczki?
  • 7
@Seabolor: Bywały informacje o tym, że Robson dostaje naprawiane części a Russell ma priorytet jeśli chodzi o nowe. Bywały przesłanki, że jest faworyzowany. Zazwyczaj Robert odstaje formą od kolegi z zespołu no i nie wiadomo czy to taczka czy to sam Robson. Robert w ten weekend stracił w kwalach 4 dziesiąte do Jerzego i dodał, że bolid sprawował się bez zastrzeżeń. Mogło to budzić niepokój bo jak to 0.4traci i jest
@Seabolor: sprezenia kierownicy na zakretach sa tak.duze ze nie moze jej utrzymac opony sie przegrzewaja auto sie slizga. jak porownasz biceps kubicy z marca i obecnie to tam z 5cm miesa wiecej jest
@Seabolor: Odpowiem raz na zawsze - nie, #renka nie ma żadnego znaczenia. Kubicy po prostu trafił się mocny partner zespołowy, dużo lepszy, niż jakikolwiek inny na jego karierze (a dodam, że tylko w jednym sezonie Kubica pokonał Heidfelda trzymając się statystyk, o czym wiele osób nie pamięta), a on sam...nie chcę powiedzieć, ze jest niewjeżdżony, bo sporo kilometrów zrobił. Ale raczej za jego czasów F1 była inna i sam ma wiele
@Gusmag: Proszę Cię...Ja wierzę nawet w delikatną faworyzację Russella*, ale to nie odbywa się tak, że Kubicy dają części z puszek po piwie. Na początku sezonu powrutowcy zrobili aferę o chassis. Były doniesienie, że Kubica ma klejone, potem, że dostał nowe, potem, że wymieniono z Russellem i każdy się pogubił które już gdzie jest i jaki wpływ ma na jazdę. Sam Kubica zapytany o to zrobił wielkie oczy i stwierdził, że