Wpis z mikrobloga

No to co nie wiem czy się odbędzie, ale jak będzie to już na 100 % wiem z kim chciałbym sie zobaczyć na #summerweek
@riczler @Indikatiwus_presentusaktiwus @filozofujacytopor @wypokk @LajfIsBjutiful @scotieb @danlenoir oczywiście wcześniej nie był wspominany @lvlv ale fajny chłopak z niego, także jak jest optymistycznie nastawiony to zapraszam :)
spróbuje jakoś się skontaktować z Trisem, może się uda - też fajny chłopak, no i @mrocznyprecel ale teraz nie ma z nim kontaktu, mam nadzieje ze u niego wszystko okej. Teraz bardziej pesymistyczne słowa
co do @rajder_nygga no powiem szczerze niesmak pozostał, po tych wrocławskich
wyżej wspomnieni ludzie, ja pamiętam byli ze mną jak było żle i dobrze, a tutaj taka niespodzianka
ja miałem juz kilka miesięcy temu obiekcje jak on do hasztagu summerweek oznaczył tych 2 młotów
Poprostu @rajder_nygga kontakty bardzo pozytywne, zmieniły mi się z tobą na dość neutralne, a szkoda.
Powiem szczerze, jak trzymasz z tymi dwoma, to nie chce cie spotkać w realu. Wyrażnie widze fałszywość tych 2 plebejuszy, ich osobowość wychodzi na wierzch - nawet z tych ich żartów czuje jakie to towarzystwo.
Widze też że trzymasz z nimi, jak prdolą na mnie swoje kocmoluchy.
Polecam każdemu kto czyta ten post wpisać w wikipedie '' faryzeusze''
  • 7