Wpis z mikrobloga

Wiecie co podziwiam ludzi,którzy potrafią bawić się sami na jakiś imprezach plenerowych #impreza #festyn. Sami podróżują, sami #gownowpis els potrafią się gdzieś wkręcić JPRD jaka to jest fantastyczna cecha i zaradność życiowa. Wczoraj pojechałem sobie na taką plenerową imprezę akurat sam. #przegryw W ziałem sobie radlera bo wiadomo jak będę stał no to z czymś bo na pusto wygląda to co najmniej dziwnie a przynajmniej takie ja miałbym odczucie.

No i co pojechałem wbiłem sobie na plener połaziłem popatrzyłem co tam jest oblukałem ludzi no i co mnie bardzo zdziwiło wiele rzeczy do jedzenia było za darmo, zrobione przez mieszkańców. No i tak potem stanąłem i stoję no stoję stoję i stoję po pół godzinie jak już wypiłem swoje"piwko" no i co dalej tu robić cholera. Polazłem zrobić sobie jeszcze raz rundkę mówię może i gdzieś się jakieś bekowe rzeczy dzieją. No nie nic się nie działo to wróciłem znowu w to samo miejsce "obserwatorów" ale zaczynali pojawiać się ludzie samotni,którzy tez byli sami.

No i tak stoję stoję znowu ze 20 minut mówię no ku^a skoro inni stoją to może podejdę do kogoś bo oni też nie mają z kim przecież ryja utworzyć ani łacha pokręcić. Znowu się motywuje ileś czasu mówię a ch^j nie spróbuje to się nie dowiem. Mówię noo dobra nie pale ogólnie ale może ktoś kiepa pali to podbije pogadamy coś tam przy kiepie. No nikt nie pali z samotnych ehhh no dobra no to nie będziemy kiepować w sumie i tak nie pale. Popatrzyłem no i tak blisko koło mnie stoi jakiś gościu #niebieskipasek widzę też sam z browarem stoi chwila konsternacji obserwacji no nik ze znajomych do niego nie podbija.

No to dobra Ja podbijam.
Mówię siema podaje łapę a on myślał ,ze ja chciałem zabrać mu browar chyba (o sic) #przypal . Mówię mu jak się impreza podoba? On a spoko mówię zobacz jak się dziadek #!$%@?ł i fajnie tańcuje hehehe bo akurat był taki jeden tancerz starszy gościu porobiony jak 150 ale całą imprezę się bawił. Pytam go czy stąd czy przyjezdny a on ze z przyjezdny i tak stoję coś tam nóżką ruszam do muzyki po chwili go nie było zawinął się. Mówię no dobra a już mi się tego chciało do krzaków bo jednak ten oszukany browar ( oranżadka) no to tego puszka ma 500 aa po takim czasie to niema zmiłuj. Ziemniaczki trzeba odcedzić. No to kulturalnie w krzaczory poza terenem imprezy poszedł człowiek przeszedł się po wiosce i wrócił. No i idę patrze ten typ ale już stoi w innym miejscu. No dobra to idę tam w te rejony gdzie byłem inni jak stali tak stoją zmienili tylko trochę lokalizacje.

No i co i dalej ku^a stoję, plecy je$ia jak 150 już mnie. Patrzysz jak ludzie się bawią tańcują w powietrzu lata ten kurz dobrej zabawy. Samego by iść wywijać jak ci naje$ncy co się fajne bawili mnie blokowało ( brak alko czy jakiś używek) #narkotykizawszespoko No i tak o dalej stać to to niema żadnego sensu. Nogi bolą nic się nie zmienia zmieniają się tylko pary tańczące grało głównie #discopolo spoko a jak odchodziłem grał Zenek (cover) pisk wrzask dziewoji był niesamowity #rozowepaski oszalały fajny efekt heheh

Co ciekawe jedyne osoby samotne to panowie stali czyli jednak coś w tym jest,że panowie są dziś samotni i nie mają dziewczyn aaa imprezy są takie ,ze się jednak tańczy z dupeczkami. Zresztą chyba wszystkie piosenki disco czy ludowe są o dupeczkach chlaniu i dymaniu wiec dziwne by nie tańczyli razem. Może na jakieś psycho party czy DJeje #dance trzeba się wybrać tam klimat będzie wyglądał inaczej. #psychodeliki #trance No ale co te wszystkie disco polo jakeis klasyki to dla par aby densiły sobie i to jest fajne jak najbardziej. Ogólnie w tych imprezach nie ważne kto gra de facto aaa z kim się bawisz i jak mocno jesteś porobiony. Serio podziwiam ludzi,którzy potrafią bawić się sami. Jakie to musi być niesamowite i pomocne w życiu. Wszędzie potrafią znaleźć sobie towarzystwo. Pewnie gdybym nie był autem to bym się schlał i poszedł pod scenę i się bawił. Serio podziwiam tych co się potrafią bawić bez alko alko innych używek to naprawdę trudne.

Nie miej jednak było to ciekawe doświadczenie dające do myślenia na pewno kiedyś spróbuje znowu zagadać do kogoś obcego jak będę w takiej sytuacji w końcu kiedyś w czasach gdy nie było srajfonów internetów itd tooo ludzie własnie nawiązywali kontakty rozmowami. Gdyby nie rozmawiali nie bawili się to dziś bym tego nie mógł napisać a ty przeczytać dlaczego? Dlatego ,ze nie istnielibyśmy bowiem skakalibyśmy między jajkami u kogos :)

Wersja tldr:
Op jedzie sam na imprezę plenerową ------> obserwuje------->nic się nie dzieje ----------> zagaduje do kogoś obcego i słabo mu to poszło ---------> idzie do kibla ---------> wraca---------> obserwuje--------->bolą go plecy----------->wraca do domu--------> podziwia ludzi ,którzy potrafią się bawić sami i bez używek -----> op pisze post na wykopie--------> Ty go teraz czytasz.
a-lexis - Wiecie co podziwiam ludzi,którzy potrafią bawić się sami na jakiś imprezach...

źródło: comment_1avkLZ2GUPw7RB7LxUEPHLzqXCWeKwQj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@a-lexis: "Co ciekawe jedyne osoby samotne to panowie stali czyli jednak coś w tym jest,że panowie są dziś samotni i nie mają dziewczyn"

podziekuj brakowi wojen,mężczyzn rodzi się niestety więcej do tego dochodzi imigracja gdzie większość imigrantów to mężczyzni i prosze,dlatego dobrze że globalne niedługo rozwali system i wrócimy do czasów wojen o marchewke bo to jest po prostu normalny i optymalny system dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
@a-lexis: Na takich wiejskich imprezach ciężko jest kogoś znaleźć szczególnie z radlerem XD pójdź na jakieś normalne koncerty czy juwenalia to tam chcąc nie chcąc ludzie sami do ciebie podbijają
  • Odpowiedz
@Makalakafa: ale ale co mnie bardzo zaskoczyło kultura niebyło policji nic nikt się nie napier*lał ja przyjechałem koło 21 aa wracałem 23:30 czy tam o 00:00 wieć stereotyp ,ze wieś to melina itd tu sie absolutnie nie sprawdził u mnie.
  • Odpowiedz
@Makalakafa: to akurat prawda to już nie te czasy ze się tłukli co chwile. Wiadomo ktoś dostanie w papę ale to ryzyko imprezowe. To samo łażenie z nożami kiedys było to normalne
  • Odpowiedz
@morgiel: nieee no już nie odlatujmy tak fruuuu w kosmos. Po prostu kobiety dziewczyny maja większą wartość społeczną jak mężczyźni. Bycie facetem to takie normalne a bycie kobieta tooo no wiesz. To facety zabiegają o dziurkę kobita o miecz nie musi się starać zakręci trochę dupcia podbija zaraz co odważniejszy samiec. Ofc to tylko MOJE ZDANIE każdy mozę miec inne zależy jakie ma doświadczenia.
  • Odpowiedz