Wpis z mikrobloga

@ryohei: Polak jest słaby psychicznie. Amadeusz jest niestabilny psychicznie i pod wpływem narkotyków może mu zrobić krzywdę. Na ulicy bananowi roksiarzowi sędzia nie pomorze
@Yukiko: Dokłądnie, też mi się tak wydaje. Druga sprawa jak multipla szedł w strone polaka po walce to polak uciekał za ziomków. Wydaje mi się, że multipla będzie chciał go gdzieś spotkać w ciemnym koncie. Dobrze, że ja mam 21:00 i będę na bieżąco. U mahonka na instagramie amadeusz przed chwilą mówił, że idzie po polaka.
@ryohei: i tu się mylisz. Polak to dobry aktor. Wie że ma grać w ten sposób w jaki zagrał w walce z kasjuszem. Pewność siebie to on nabiera dopiero po walce wśród znajomych gdy opada z niego maska dobrego chłopaczka który się "zmienil" na lepsze. W środku to zakompleksiony banan marki prostytutki która kasa mu chciała i nadal chce zapewnić szczęście. Ferrari to niezły #!$%@?ło i na prawdę kiedyś ladnie odpier
@Yukiko: Ferrari wzbudza emocje. Pozatym, co by nie mówić dobrze sie bije. Dadzą mu jeszcze, kogoś do kropnięcia. A następnie rewanz z roksasynem. Który wygra, bo w sumie, to ma więcej talentu.