Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@emilkos8: jak patrzę na te najbardziej plusowane komentarze to się łapie za głowę (°° jak można tutaj nie dostrzegać problemu? mi by było strasznie przykro, jakbym dostała bon na jakieś żele do ciała zamiast na książki. kategoryzują dziewczyny jako te płytsze i później wszyscy się dziwią, że kobiet w nauce jest o wiele mniej niż mężczyzn.
  • Odpowiedz
Wy się kurna cieszcie, że cokolwiek dostaliście XDDDD Typowy polaczek, nie dość że coś dostanie za darmo, mało tego, zupełnie na to nie zasłużył, to jeszcze będzie kłapał ryjcem na prawo i lewo że źle że krzywdzą że co to ma być XF EH!
  • Odpowiedz
pierwsze co sie kojarzy z hebe to kosmetyki a jak myslisz empik to widzisz muzyka, gry
to nie jest przypadkowe ze dziewczyny dostaly bon do hebe myslicie ze ktos mial na uwadze to ze 'przeciez w hebe mozna kupic nie tylko kosmetyki!!!' no i ciezko mi sobie wyobrazic ze w innym kraju rozwinietym taka sytuacja mialaby miejsce i ktos bezmyslnie nazwalby to SZUKANIEM DZIURY W CALYM X D
  • Odpowiedz
rozumiem podejscie 'niech sie ciesza ze cokolwiek dostali' ale to jest zle, po co dawac cos co utrzymuje stereotypy, jest krzywdzace jak mozna dac cos co tego nie robi?
poza tym z tego taki sam GEST jak z 500+ w polsce, podejscie 'ten rzad przynajmniej cos daje'
  • Odpowiedz
@Shatter masz racje ale dokonujac takiego wyboru ktos sie kierowal mysleniem ze dziewczyny chca kosmetyki a chlopcy cos ciekawszego, bardziej roznorodnego
w tym jest problem
bo bon do jakiegokolwiek sklepu raczej zawsze milo dostac
  • Odpowiedz
@emilkos8: pamiętam jak chodziłem do podstawówki i przez wszystkie 6 lat, mając dobre oceny i zachowanie, dostałem tylko dwie książki(tematyka religijna, nic ciekawego). I to jak się okazało wydawnictwo dało szkole za free, bo chcieli się pozbyć xD Czy miałem ból dupy? Trochę miałem. Czy moja matka wypisywała na mediach społecznościowych (wtedy to nasza klasa się rozwijała)? Nie. Na miejscu rodzica kupiłbym swojemu dziecku coś co by faktycznie je interesowało,
  • Odpowiedz
@emilkos8: #!$%@? koleżanek? Ja bym się na ich miejscu cieszył. W Empiku wszystko co mnie interesuje jest drogie (planszówki, przewodniki turystyczne), a pozostałe rzeczy wolę brać z chomikuj.pl. Natomiast mydła, płynu do kąpieli i innych tego typu pierdół potrzebuje każdy.
  • Odpowiedz
@emilkos8:

Super zachęta do nauki, jedno dziecko może sobie kupić za to pomoce naukowe

W punkt. Seksizm w naszym kraju ma się jak widać dobrze i imprintuje patriarchalne wzorce już od najmłodszych lat. Potem taka dziewczynka zamiast iść w STEM albo zostać kierowcą rajdowym w F1 zostanie nauczycielką albo psycholoszką (do tego istnieje obawa że umalowaną).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emilkos8: ja bym się i tak bardzo cieszył za taki upominek za świadectwo bez paska, pamiętam że jak kończyłem podstawowke, było to parę lat temu więc nie tak dawno, to dostałem książkę za dychę której i tak nie przeczytałem za to uczniowie z paskiem dostali ta książkę i 50 dyszek do Empiku
  • Odpowiedz
Wszyscy powinni dostać ten sam prezent: bon na 50 zł na suplementy.pl i wejściówkę na lokalną siłownię.
  • Odpowiedz
@emilkos8: u mnie w podstawówce kiedyś* rozdali dezodoranty w sztyfcie. Dla chłopców old spice, dla dziewczyn jakiś "babski'. Wtedy każdy się cieszył, dziś być może zdarzyła by się chryja. *90's
  • Odpowiedz
@emilkos8: a mnie wiesz co mnie #!$%@?? że np. masz masz oczywiście masę rzeczy do dbania o dom, ale będąc facetem nie masz za bardzo jak z tego skorzystać bez wylewania żrącego gówna na ręce.
bo co? bo w całym #!$%@? sklepie nie ma najzwyklejszych w świecie gumowych czy nitrylowych rękawiczek w rozmiarach innych niż S i czasami M
  • Odpowiedz